Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Centrum Kultury Zamek jest nieoficjalnym, drugim domem Malta Festival. To wyjątkowe miejsce dla całego festiwalu, odbyło się tutaj aż 280 maltańskich przedstawień. W murach CK Zamek mieści się siedziba Fundacji Malta - organizatora. To tutaj gromadziły się i gromadzą wciąż myśli o nowych edycjach i pomysłach na festiwal. Przestrzeń Zamku pamięta takie spektakle, jak chociażby występy legendarnego teatru Leszka Mądzika ze Sceną Plastyczną KUL czy uderzający swoją wizualnością i teatrem obrazów występ słoweńskiego artysty Tomaza Pandura z Caligulą.

Malta Festival Poznań 2014 będzie miał przyjemność odbywać się w nowych, wyremontowanych salach CK Zamek. Do zmodernizowanej części należy Sala Wielka, Sala Kinowa, Scena Nowa, Sala Marmurowa, odwiedzających gości może również zainteresować przeszklony, przestronny hol oraz Świetlica, miejsce spotkań przy kawie i słońcu.