Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Teatr Biuro Podróży (Giordano) 1992, Stary Rynek, fot. archiwum festiwalu
GaleriaTeatr Biuro Podróży (Giordano) 1992, Stary Rynek, fot. archiwum festiwalu

- Na pierwszym miejscu bez chwili wahania stawiam na Festiwal Maltański. […] Uważam, że zmienił Poznań „nie do Poznania” – typuje w trwającym plebiscycie „Gazety Wyborczej” na 25-lecie Poznania Adam Ziajski. Słowa założyciela i lidera Teatru Strefa Ciszy postanowiliśmy zrozumieć dosłownie. Wybraliśmy 25 fotografii żeby zobaczyć jak zespoły występujące na Malta Festival korzystały z potencjału jaki kryją mniej lub bardziej znane miejsca Poznania. Zobacz GALERIĘ powyżej. Poznajesz?

Festiwal „Malta” towarzyszy Wam już od 24 lat, a zatem prawie od początku wolnego Poznania. Z tym większą radością dzielimy się wieścią o nominacji „Gazety Wyborczej” na najważniejsze wydarzenie ćwierćwiecza w Poznaniu oraz dla Michała Merczyńskiego na człowieka 25-lecia w Poznaniu.

Bądź z nami i ZAGŁOSUJ w plebiscycie 25-lecia! Nie czekaj, plebiscyt trwa jeszcze tylko kilka dni a oddanie głosu zajmie Ci kilka sekund.

Dziękujemy!