Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

W projektowaniu przestrzeni Malta Festival Poznań, które w czerwcu powstaną na placu Wolności, oraz ogrodów społecznościowych, które już działają w kilku dzielnicach Poznania, uczestniczą lokalni mieszkańcy, młodzi architekci, designerzy i studenci.
Studenci poznańskiego School of Form razem z ekspertkami z Instytutu Małego Dziecka im. Astrid Lindgren w Poznaniu oraz architektami z Atelier Starzak-Strebicki, od tygodnia pracują nad pomysłami na bezpieczną, przyjazną i kreatywną przestrzeń dla dzieci. Najciekawsze projekty zostaną zrealizowane na placu Wolności i staną się częścią strefy dla najmłodszych podczas Malta Festival Poznań.
Tymczasem do 26 kwietnia można zapisywać się na międzynarodowe warsztaty Mood for Wood dla studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji. W warsztatach weźmie udział 40 studentów, którzy pod okiem architektów i projektantów, w 4 grupach zaprojektują i wykonają meble lub przestrzenie do wypoczynku dla Ogrodów Wilda, Łazarz, Jeżyce a także dla zaprzyjaźnionego Kolektywu Kąpielisko. Informacje na: www.moodforwood.com.