Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Dzieci to równoprawni obywatele, aktywni i ważni członkowie lokalnych i globalnych społeczności. Dlatego od jutra rusza cykl bezpłatnych, cotygodniowych warsztatów dla dzieci w ogrodach Łazarz i Wilda. Malta Festival Poznań wraz z zaproszonymi animatorkami będą rozmawiać z dziećmi o wolności, samodzielności, współdziałaniu i tym, jaki wpływ mogą mieć na otoczenie. Nie zabraknie jednak tego, co dziecięce – spontaniczne i kreatywne. W programie m.in. nagrywanie dźwięków i odkrywanie historii kryjących się w dzielnicach, aktywności ekologiczne i tajemniczy klub niewidzialnej ręki.

Malta Festival Poznań z animatorkami Joanną Cieszyńską-Promińską, Michaliną Mistrzak i Agnieszką Różyńską rozpoczynają cykl otwartych warsztatów dla dzieci, które odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 17.00-18.30 w Ogrodzie Wilda (ul. Fabryczna 4) i w każdy czwartek w Ogrodzie Łazarz w godz. 16.30-18.00 (ul. Klaudyny Potockiej 39/4 - plac za blokami nr 39 i 41).