Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

W najbliższą sobotę, 5 kwietnia, OGRÓD WILDA stanie się miejscem nie tylko prac ogrodowych, ale i koncepcyjnych. Podczas warsztatów mieszkańcy, miejscowi działacze, specjaliści i Generator Malta będą rozmawiać o ubiegłorocznych doświadczeniach, planach zagospodarowania OGRODU i pomysłach na tegoroczne wydarzenia. Po warsztatach posadzone zostaną pierwsze rośliny, by jak najszybciej Ogród zazielenił się dla mieszkańców.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Sańko - współzałożyciel inicjatywy komitywa.org, która posługuje się kreatywną metodą zarządzania projektami - Future City Game. Podczas warsztatów wypracowywane zostaną konkretne rozwiązania dla OGRODU WILDA, w oparciu o potrzeby mieszkańców i posiadane zasoby.

Tymczasem, w OGRODZIE ŁAZARZ, od godz. 10.00, przy wsparciu Klubu Osiedlowego „Krąg" i mieszkańców ruszą pierwsze porządki. Nad ich przebiegiem czuwać będzie Kasztelania Ostrowska - stowarzyszenie entuzjastów ogrodów, roślin, badaczy więzi pomiędzy naturą i człowiekiem.

Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp wolny!

Ogród Wilda (ul. Fabryczna 4) - godz. 10.00 - warsztaty planowania Ogrodu (warsztaty potrwają ok. 4 godziny), godz. 14.00 - sadzenie pierwszych roślin. Dołącz do wydarzenia na FB

Ogród Łazarz (ul. Klaudyny Potockiej 39/41) - godz. 10.00 - wiosenne porządki. Dołącz do wydarzenia na FB

Kolejne kreatywne warsztaty z zarządzania projektem odbędą się 12.04 w OGRODZIE ŁAZARZ o godz. 10.00