Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Latem w Ogrodach społecznościowych stawiamy przede wszystkim na muzykę! W czwartek 31 lipca o godz. 19.00 w Ogrodzie Wilda zagra poznański zespół indie rockowy Felix The Baker.

W Ogrodach na Łazarzu i Wildzie, a także w Kiosku (w) Ruchu na Jeżycach życie kwitnie przez cały sezon. Miejsca, które zrewitalizowano dzięki współpracy mieszkańców dzielnic, lokalnych aktywistów, członków Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska, studentów School of Form oraz zespołu Generatora Malta, są miejscem wakacyjnych spotkań i wydarzeń artystycznych.

Pierwszy z serii wakacyjno-ogrodowych koncertów organizowanych przez Malta Festival Poznań będzie miał miejsce już w czwartek na Wildzie. Ciepła barwa głosu wokalisty Kuby Zimnego, wspomagana przez synthy rodem z gier komputerowych, jest znakiem rozpoznawczym Felix The Baker. Zespół ma na swoim koncie koncerty na wielu poznańskich scenach. Szybko zebrał rzeszę wiernych fanów i zdobył uznanie na listach przebojów miejscowych rozgłośni radiowych.

Koncerty, które odbyły się w Ogrodach w czasie festiwalu Malta, zostały świetnie przyjęte przez okolicznych mieszkańców, wywoływały żywe reakcje, były okazją do tańców i wspólnych śpiewów. Latem na bezpłatne koncerty zapraszamy wszystkich Poznaniaków. Już nie możemy się doczekać czwartkowego występu Felix The Baker. W kolejnych tygodniach zagra m.in. La Vita Quartet specjalizujący się w żywym tango nuevo Astora Piazzolli.

Felix The Baker
24 lipca 2014, godz. 19:00
OGRÓD WILDA, ul. Fabryczna 4
WSTĘP WOLNY

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zobacz galerię zdjęć z koncertu zespołu Laura Palmer Cover Story w Ogrodzie Wilda podczas Malta Festival Poznań!