Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Przez ostatni miesiąc wspieraliście nas wyjątkowo mocno. Dziś poznaliśmy wyniki plebiscytu Gazety Wyborczej na wydarzenie 25-lecia Poznania. Z radością informujemy, że dzięki Waszym głosom Malta Festival Poznań znalazł się na 5. miejscu. Serdecznie gratulujemy zwycięskiej trójce: autostradzie do Berlina i Warszawy, uruchomieniu Pestki i budowie Starego Browaru i pozostałym nominowanym.

Wysokie miejsce cieszy tym bardziej, że na pierwszych czterech pozycjach uplasowały się wielkie inwestycje infrastrukturalne, a wśród dwudziestu nominowanych wydarzeń Malta Festival Poznań był jedynym projektem kulturalnym. Nieprzerwanie od 24 lat festiwal wrasta w tkankę miasta reagując na zmiany zachodzące we współczesnej rzeczywistości Poznania, Polski i Europy. Malta to żywy organizm (prawie równolatka wolnej Polski), to konsekwentnie budowany program artystyczny, poprzez który od początku stawiamy sobie jedno główne zadanie – zrozumieć dzisiejszy świat poprzez sztukę.