Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Z dużą satysfakcją odczytaliśmy na stronach Urzędu Miasta Poznania informację, że Malta Festival Poznań zdobył największą ilość punktów w miejskim konkursie ofert na realizację zadań publicznych przez podmioty niepubliczne w latach 2013-2016, w zakresie realizacji zadania o nazwie "Wzbogacanie życia kulturalnego Poznania poprzez projekty artystyczne, w tym festiwale, konkursy i warsztaty, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych przedsięwzięć interdyscyplinarnych". To już kolejny raz, gdy niezależni eksperci ds. kultury wysoko ocenili nasze zaangażowanie, profesjonalizm, ale też potrzebę ciągłego rozwoju. W ubiegłym roku Malta Festival Poznań znalazł się na pierwszym miejscu w konkursie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, podobnie jak drugi z naszych projektów, Nostalgia Festival Poznań, który otrzymał rok temu najwyższą punktację w konkursie Urzędu Miasta Poznania.

Cieszymy się, że dzięki tak wysokim ocenom możemy rozwijać skrzydła i organizować dla Was kolejne, mamy nadzieję coraz lepsze, edycje Malta Festival Poznań (w 2015 będziemy obchodzić 25-lecie!). Chcemy już teraz zaprosić Was do współtworzenia z nami kulturalnego święta w Poznaniu. Obiecujemy, że znów na prawie miesiąc ożyje Plac Wolności, znów odwiedzą nas najwybitniejsi artyści sztuk performatywnych z całego świata, znów zakwitną maltańskie miejskie ogrody. Będzie też oczywiście wiele niespodzianek, bo wciąż lubimy Was zaskakiwać.

Do zobaczenia na Malta Festival Poznań 2014, w tym roku wcześniej, nim wyjedziecie na wakacje, od 9 do 29 czerwca!