Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Wybraliśmy pięć niedzielnych maltańskich wydarzeń, na których nie może Was zabraknąć.

10:00 leniwe Śniadanie na Wolności – tym razem przy wspólnym stole z poznaniakami zasiądą cudzoziemcy żyjący w naszym mieście.

12:00 i 12:30 zostańcie z dziećmi na placu – w programie dwa spektakle dla najmłodszych: Smoki i Przygody Momo.

14:45 w ramach cyklu Wielkopolska Rewolucje zabrzmi Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy pod kierownictwem znanego Maltańczykom Marcina Maseckiego.

16:00 ostatnia okazja, żeby zobaczyć ważny spektakl Edit Kaldor WOE mówiący o byciu wykorzystywanym. Wspólnie z młodymi aktorami przypomnimy sobie kim byliśmy jako dzieci, czego się baliśmy, jakie były nasze marzenia i co z nich ocalało.

18:00 projekcja Rosas danst Rosas Thierry’ego De Mey, czyli adaptacji najsłynniejszego spektaklu Anne Teresy De Keersmaeker. O godz. 20:00, Drumming – spektakl, który jest jedną z najbardziej fascynujących choreografii Anny Teresy De Keersmaeker – „pisanej” do utworu Steve’a Reicha o tym samym tytule.

20:00 Niedzielna noc będzie jedną z najdłuższych na pl. Wolności! O godzinie 20.00 rozpocznie się wyjątkowy 12-godzinny performas Magdaleny Starskiej. Zaprosi ona mieszkańców Poznania, gości i widzów Malty do spędzenia nocy na placu. Zabierzcie ze sobą koc żeby inaczej doświadczyć miasta, żeby zobaczyć co się stanie, co można usłyszeć, zrobić, obok kogo być.

Dla tych którzy żywo wspominają widok z tarasu słynnego poznańskiego Okrąglaka, dedykujemy specjalną galerię zdjęć z piątkowych "Wniebogłosów" ze szczytu budynku.