Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Agata Schreyner
Galeriafot. Agata Schreyner

Między 23 a 26 czerwca, w ramach Malta Festival Poznań 2014, odbędą się warsztaty mistrzowskie Rodrigo Garcíi – kuratora tegorocznego festiwalowego Idiomu: Ameryka Łacińska: Mieszańcy / Latin America: Mestizos. Wspólnie z nim warsztaty będą prowadzić Juan Loriente oraz Juan Navarro – aktorzy od wielu lat współpracujący z Garcią.

W warsztatach weźmie udział 18 osób. Poszukujemy aktorów, performerów i tancerzy a także osób tworzących muzykę elektroniczną i instalacje wideo, które będą wspierać tworzone podczas warsztatów etiudy.

Ideą warsztatów jest praca nad własnym projektem a nie nauka techniki aktorskiej i trening. Kilkudniowe warsztaty mają być miejscem twórczej dyskusji, wymiany idei, doświadczeń.

Projekty stworzone przez uczestników warsztatów zostaną zaprezentowane 26 czerwca 2014, w ramach otwartego pokazu na Malta Festival Poznań.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres: masterclass@malta-festival.pl do dnia 21 kwietnia 2014.

Warsztat będzie obywał się w języku angielskim.

Miejsce warsztatu: Poznań

Czas trwania warsztatu: 23-26 czerwca godz. 12:00-18:00

Cena: 300,00 zł brutto (płatne przelewem na konto Fundacji po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w warsztatach).