Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Miejskie OGRODY tworzone przez mieszkańców i Generator Malta zaczynają kwitnąć i tętnić życiem! Coraz więcej działań, akcji i pomysłów w głowach poznaniaków!

Przedstawiamy plan działania na najbliższy tydzień w OGRODACH:

JEŻYCE
22 kwietnia, g. 17:00 - sprzątamy Kiosk na rogu ulic Wawrzyniaka i Jackowskiego. Będziemy czyścić, malować, dzielić się pomysłami na odnowienie sąsiadującego z kioskiem muru. Przygotowujemy kameralną przestrzeń pod różne wydarzenia w kwietniu, maju i czerwcu.

OGRÓD ŁAZARZ
23 kwietnia, g. 16:30 - spotykamy się w Ogrodzie Łazarz, żeby posadzić przywiezione prosto z lasu sadzonki przez Stowarzyszenie Kasztelania Ostrowska. Chcemy zagospodarować dwie tony ziemi na ładny pagórek w ogrodzie.

OGRÓD WILDA
26 kwietnia, g. 10:00 – sprzątanie fyrtla z Wildecką Inicjatywą Lokalną. Będziemy oczyszczać słupy z plakatów i ulotek, zmywać tagi i porządkować Ogród Wilda. Wszystkich sprzątających zapraszamy o g. 12:30 na piknik do Ogrodu przy długim stole i muzyce. Amatorzy muzyczni i kulinarni mile wi(l)dziani.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzania wspólnego czasu w mieście!