Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Malta Festival Poznań ogłasza nabór na wykonawców projektu artystycznego Bezdomność. Zadbamy o Ciebie, w reżyserii Małgorzaty Wdowik, który zostanie zaprezentowany w ramach Generatora Malta.

Potrzebujemy 7 osób, które wcielą się w rolę badaczy rzeczywistości społecznej:
- otwartych i energicznych
- mających doświadczenie w pracy z ludźmi
- posiadających łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Wybrani wolontariusze wezmą udział w próbach z reżyserką a następnie będą prezentować prototyp nowego produktu. Próby odbędą się w dniach: 7-10.06 | 15-20.06.
Realizacja projektu nastąpi 23-25.06 w kilku punktach miasta.

Bezdomność. Zadbamy o Ciebie to fikcyjna kampania wielkiego kolumbijskiego koncernu, prezentująca kokony mieszkalne mająca w przyszłości zastąpić tradycyjne formy mieszkalnictwa. Testowanie produktu w Polsce i innych krajach europejskich ma na celu dostosowanie kokonów do specyfiki europejskich warunków.

Projekt w formie performatywnej instalacji ma na celu poruszyć temat współczesnej bezdomności, często uznawany za problem społeczny dotykający jedynie najuboższych.

Zainteresowanych wolontariuszy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. 

Realizacja:
Małgorzata Wdowik - studentka reżyserii teatralnej na Akademii Teatralnej w Warszawie oraz absolwentka wiedzy o teatrze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współreżyserka spektaklu Zachem.Interwencja. Stypendystka Theater Institute w Giessen, na wydziale Choreography and Performance. Stypendystka Ministra na rok akademicki 2010/2011.