Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria

Od dziś można kupić bilety na koncert wokalisty legendarnego zespołu Blur i współzałożyciela grupy Gorillaz – Damona Albarna. Koncert 29 czerwca, na Malta Festival Poznań, w przestrzeni Starej Gazowni będzie pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem promującym jego solowy album „Everyday Robots”. Do 14 kwietnia bilety dostępne są w cenie 150 zł.

Damon Albarn jest piosenkarzem, autorem tekstów, producentem oraz kompozytorem, zdobywcą nagrody Grammy i czterokrotnie BRIT Award. W ramach Blur, wraz z Grahamem Coxonem, Alexem Jamesem i Davem Rowntreem, nagrał siedem albumów, m.in. „Parklife”, „Modern Life is Rubbish” oraz ostatnio „Think Tank”. Albarn jest także autorem ścieżek dźwiękowych do takich filmów jak „Ravenous” (z Michaelem Nymanem), „Ordinary Decent Criminal” oraz "101 Reykjavik" i ostatnio „Broken”.

28 kwietnia nakładem wytwórni Parlophone, wydany zostanie solowy album Albarna „Everyday Robots”. Specjalnymi gośćmi na płycie będą Brian Eno, który zaśpiewa w finałowej kompozycji "Heavy Seas of Love" oraz Natasha Khan, wokalistka zespołu Bat For Lashes o hipnotyzującym głosie. Bilety na premierowe koncerty w Manchesterze i Londynie są już wyprzedane.

Bilety można kupić przez stronę www.e-bilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (m.in. w salonach sieci Empik). Ceny biletów na koncert Albarna w ramach Malta Festival Poznań 2014:

27 lutego - 14 kwietnia: 150 PLN
15 kwietnia - 31 maja: 170 PLN
od 1 czerwca: 190 PLN

KUP BILET