Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Linda Brownlee
Galeriafot. Linda Brownlee

Do 14 kwietnia bilety na pierwszy i jedyny w Polsce koncert promujący solowy album Damona Albarna - dostępne są w cenie 150 zł. Wokalista zespołu Blur i współzałożyciel Gorillaz zagra 29 czerwca na Malta Festival Poznań.

W Poznaniu Albarn zagra utwory z płyty „Everyday Robots”, która ukaże się 28 kwietnia. Utwory stanowią najbardziej autorefleksyjne i autobiograficzne prace od początku jego muzycznej podróży – rozpoczętej z Blur i obejmującej Gorillaz, The Good, The Bad & The Queen, Mali Music, Monkey: Journey To The West, Dr Dee i Africa Express.

W rozmowie z producentem płyty Richardem Russellem z wytwórni XL, Albarn mówił: - Zorientowałem się, że kiedy robisz coś tak osobistego i w tym przypadku kompletnie autobiograficznego, nie ma tam niczego zmyślonego. (…) Ważnym utworem dla mnie jest „The Selfish Giant” - „trudno być kochankiem, kiedy telewizor jest włączony/I nie ma niczego w twoich oczach”. Śpiewając tę piosenkę myślałem: „Czuję się niekomfortowo”. Przejście przez to jest bolesne, ale prawdziwe.”


Dotychczas pojawiły się trzy utwory z solowej płyty: tytułowy Everyday Robots, Lonley Press Play oraz zamykający album Heavy Seas Of Love z gościnnym udziałem Briana Eno.

Bilety dostępne są na stronie www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów (m.in. w salonach sieci Empik).

Ceny biletów:

do 14 kwietnia - 150 PLN

15 kwietnia - 31 maja - 170 PLN

od 1 czerwca - 190 PLN