Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Martin Bonetto, Gonzalo Maggi
Galeriafot. Martin Bonetto, Gonzalo Maggi

Malta Festival Poznań ogłasza nabór na wykonawców spektaklu Under de si, w reż. Luisa Garaya i Diego Bianchiego, który zostanie pokazany w ramach tegorocznego Idiomu Ameryka Łacińska: Mieszańcy.

Potrzebujemy wsparcia 41 osób, w tym:
- 4 osób, które zgodzą się położyć pod cienką drewnianą ścieżką
- 1 mężczyzny lubiącego miód
- 1 osoby, która zgodzi się być zakopana w piasku po szyję
- 1 mężczyzny w wieku 18-35 lat, który zgodzi się wystąpić nago, pokryty bitą śmietaną
- 5 silnych mężczyzn
- 5 osób z plastyczną twarzą (w tym jedną kobietę powyżej 50-tego roku życia oraz jednego mężczyzny powyżej 35-tego roku życia)
- 2 bardzo szczupłych mężczyzn w wieku 18-35 lat
- 3 osób z silnymi ramionami (w tym przynajmniej 1 osoby z wytatuowaną całą ręką)
- 2 atrakcyjnych, wysokich dziewczyn (w tym jednej z kręconymi włosami)
- 3 osób, które nie mają problemu z dotykaniem cudzej twarzy
- 3 kobiet z długimi włosami
- 7 rudowłosych osób
- 4 osób pochodzenia azjatyckiego (w tym 1 mężczyzny)

Wybrani wolontariusze wezmą udział w próbach a następnie wystąpią w spektaklu Under de Si, który zostanie pokazany w Starej Rzeźni, w ramach Malta Festival Poznań 2014. Próby do spektaklu będą odbywać się od 23 do 26 czerwca i zakończą się dwoma pokazami: 27 i 28 czerwca.

Under de si to wydarzenie, które twórcy plasują „między performansem, rzeźbą i happeningiem”. Luis Garay i Diego Bianchi nie opowiadają historii ani nie budują narracji. Format nie mógł być oczywisty. Nie chodziło nam ani o próbkę sztuki współczesnej, ani o spektakl taneczny. Interesowała nas sama granica  – tłumaczą twórcy. Podczas spektaklu widz konfrontowany jest z różnymi sytuacjami, kreowanymi przez dziesiątki wykonawców zaangażowanych w projekt. Granica między rzeczywistością i fikcją ulega zatarciu.

Zobacz fragment spektaklu:


Zainteresowanych wolontariuszy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do 31 kwietnia na adres: marta.krawczyk@malta-festival.pl.