Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. www.pocztowkadzwiekowa.blogspot.com
Galeriafot. www.pocztowkadzwiekowa.blogspot.com

Co kojarzy Ci się ze słowem nostalgia? Za czym tęskinisz, co do Ciebie wraca, czym chcesz się podzielić? Czy zastanawiałeś się kiedyś jak brzmi mgła, jakie dźwięki wydaje dom, kiedy Ciebie w nim nie ma? Z jakich dźwięków zbudowana jest Twoja nostalgia?

Chwyć telefon komórkowy, włącz dyktafon i wyślij swoje nagranie wybierając opcję „udostępnij” na konkurs@malta-festival.pl. Nie musisz być profesjonalistą, ważne żebyś to Ty był autorem nagrania. Maksymalnie 30 sekundowa "pocztówka dźwiękowa", czyli nagranie audio, które przywodzi na myśl słowo "nostalgia”, może stać się częścią klipu wideo zapowiadającego Nostalgia Festival Poznań 2014, który odbędzie się 23-25 października.

Nagrody: plakat z autografem Damona Albarna i solowa płyta "Everyday Robots" gwiazdy muzycznej Malta Festival Poznań 2014 // płyta najważniejszego artysty Nostalgia Festival Poznań 2014 Tigrana Mansuriana "Quasi parlando" z autografem // wydawnictwo Miłobędzka/ Zimpel "Tyle tego Ty". Do każdej nagrody dodajemy festiwalowy plecak.

Dołącz do wydarzenia na FB i poznaj szczegóły konkursu!

Zabawę kończymy 1 października o godz. 12:00!

Szczegółowy regulamin nostalgicznej zabawy znajdziecie również na www.nostalgiafestival.pl