Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Young Malta Festival - Skrzydła dla Malawi

Rok temu w naszych młodych głowach powstał pomysł zorganizowania międzynarodowego wydarzenia artystycznego dla młodzieży z całego świata. Nasza idea wymiany międzykulturowej, integracji oraz przełamywania barier i przekraczania granic nabrała realnych kształtów w projekcie MŁODA MALTA – festiwalu teatralnego pod patronatem Fundacji Malta w ramach Malta Festiwal Poznań.

Już 14 czerwca 2014r. przyjadą do nas – do Poznania – młodzieżowe teatry szkolne z Niemiec, Hiszpanii, Ukrainy oraz Polski, by przez kilka dni prezentować swoje spektakle. Do naszej grupy miało też dołączyć pięcioro kolegów i koleżanek z Afryki, ze szkoły Chichiri Secondary School w Blantyre w Malawi. Mieli oni zaprezentować spektakl pt. „The Seed [Ziarno]” o młodym Ndalakwanjim, który z powodu ograniczeń finansowych nie może zrealizować swoich marzeń (zaplanowany na 17 czerwca w auli WSNHiD).
Niestety w ostatniej chwili okazało się, że zabrakło środków finansowych na zakup biletów lotniczych dla naszych afrykańskich przyjaciół. Pomimo wszelkich starań, wciąż brakuje kwoty 5.000 €.

Zwracamy się do wszystkich osób, instytucji i firm z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami uda nam się zgromadzić brakującą kwotę i zrealizować nasze i ich marzenie o udziale w projekcie.

Odwdzięczyć możemy się tym, co dla nas w tej chwili najcenniejsze i najważniejsze, zaproszeniem na nasze spektakle, do których przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy i w które włożyliśmy wiele serca.


Prosimy, wesprzyjcie nas, nawet drobną wpłatą na konto :

Liceum Da Vinci, 79 1750 1019 0000 0000 1317 5195 z dopiskiem Malawi

Na wpłaty czekamy do 5 czerwca 2014r.

Jeśli nie uda nam się zgromadzić brakującej kwoty, wszystkie wpłacone przez Państwa pieniądze zostana zwrócone.

Mamy jednak nadzieję, że wspólnie pokonamy również barierę finansową.

Liczymy na Państwa hojność i otwarte serca!!!


W imieniu uczniów Zespołu Szkół Da Vinci,
Zofia Libera