-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAPOEIRA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 2HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
14:00 3HWarsztaty i Spotkania
WARSZTATY Z EKO-BUDOWNICTWA: ŚCIANY ZE SŁOMY I GLINY
Plac Wolności
Wędrowni Architekci -
14:00 3HSztuki wizualne
PERFORMANCE: SNU_TKA STÓŁ
Plac Wolności
a la teatr -
16:00 1H30Warsztaty i Spotkania
BUDUJEMY PTASI ZEGAR
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci i dorosłych -
17:00 2HDla dzieci
ZAKŁÓCENIA W PRZESTRZENI POWIETRZNEJ
Arkadia
Zupagrafika & Maciej Frąckowiak -
17:00 2HTaniec
FAJFY LATINO
Plac Wolności
lekcja tańca z Muchos Patatos -
18:00 1H30Warsztaty i Spotkania
KINO WOLNOŚĆ
Plac Wolności
debata z okazji 25-lecia wolnych wyborów -
19:00 1H10Teatr
SCENA ROBOCZA / JAN KOCHANOWSKI & LESZEK BZDYL
Grunwaldzka 55/1
Baśnie z mchu i liszaja -
19:30 0H17Film
DOKĄD
Arkadia
Paweł Kędzierski -
20:00 1H30Film
UCIECZKA Z KINA „WOLNOŚĆ"
Arkadia
Wojciech Marczewski -
21:30 Film
JAN HOLOUBEK
Arkadia
Pocztówki z Republiki Absurdu -
22:30 1H30Muzyka
REBOLLEDO
Plac Wolności
Inauguracja festiwalu - koncert -
22:30 1HWarsztaty i Spotkania
MOCNY/NOCNY START!
Plac Wolności
bieg miejski - Night Runners -
23:59 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HTaniec
ZUMBA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne - ODWOŁANE -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
16:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
KOSMETYKI KUCHENNE
Plac Wolności
warsztaty robienia kosmetyków naturalnych -
16:30 3HSztuki wizualne
PERFORMANCE: SNU_TKA STÓŁ
OGRÓD ŁAZARZ
a la teatr -
17:00 2HTaniec
FAJFY LATINO
Plac Wolności
lekcja tańca z Muchos Patatos -
18:30 3HSztuki wizualne
PERFORMANCE: SNU_TKA STÓŁ
OGRÓD WILDA
a la teatr -
19:00 1H10Teatr
SCENA ROBOCZA / JAN KOCHANOWSKI & LESZEK BZDYL
Grunwaldzka 55/1
Baśnie z mchu i liszaja -
19:30 1H30Warsztaty i Spotkania
DŁUGI STÓŁ
Plac Wolności
polsko-latynoska kolacja z szefem kuchni Concordia Taste i kucharzem z Wenezueli - Concordia Taste -
21:30 1H10Teatr
KLANCYK
Plac Wolności
TransKlancyk, czyli teatr improwizowany na Malcie -
22:30 1H30Muzyka
RYBA AND THE WITCHES
Plac Wolności
koncert
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne - ODWOŁANE -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
15:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WARSZTATY O WODZIE: EKO_LOGIKA
Plac Wolności
Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WARSZTATY O WODZIE: EKO_LOGIKA
Plac Wolności
Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła -
17:00 1HDla dzieci
PAN, PANI, PAŃSTWO!
Plac Wolności
warsztaty na wielkoformatowej mapie Ameryki Łacińskiej - a la teatr -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
TAM
Plac Wolności
Zofia Kuligowska performance -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
ZMIANY KLIMATU? SPRAWDZAM! SPOTKANIE Z MARCINEM POPKIEWICZEM
Plac Wolności
Ośrodek Działań Ekologicznych Źródła -
18:30 1H30Warsztaty i Spotkania
WARSZTATY KUCHNI SPRZECZNEJ: GUERILLAS
Plac Wolności
Omnomnom & Przyjaciele -
21:30 1H15Teatr
PIOTR ROWICKI / PIOTR RATAJCZAK / AGNIESZKA PRZEPIÓRSKA
Plac Wolności
Tato nie wraca -
22:30 1H25Film
ZURBANIZOWANI
Plac Wolności
Gary Hustwit
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
TAI CHI
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne - ODWOŁANE -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 4HWarsztaty i Spotkania
LABORATORIUM NA WOLNOŚCI: DOGODNIEJ
Plac Wolności
Marta Morawska -
14:00 3HWarsztaty i Spotkania
NA POZNAŃSKIM FYRTLU – ODWIEDZINY W OGRODACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Plac Wolności
wycieczka rowerowa -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA ŚMIECHU
Plac Wolności
aktywności na wolności -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
WYSPY GRY I TAŃCA
OGRÓD WILDA
Olga Kebas / Pi Pa (Piwosz Patrycja) - instalacja interaktywna -
19:00 1H30Warsztaty i Spotkania
OGRODY DO POZNANIA
Plac Wolności
prezentacje ogrodów społecznościowych z Europy -
20:00 0H50Teatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / TEATR PORYWACZE CIAŁ
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Otwarty pokaz studia aktorskiego -
21:30 1H30Muzyka
MIGHTY OAKS
Plac Wolności
koncert -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 6HWarsztaty i Spotkania
LABORATORIUM NA WOLNOŚCI: WYSADŹ OGRÓD!
Plac Wolności
I Międzynarodowe spotkanie twórców ogrodów społecznościowych -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
WYKŁAD: ŻYCIE SEKSUALNE STORCZYKÓW
Plac Wolności
Kasztelania Ostrowska -
18:30 1H30Warsztaty i Spotkania
KOMU ZALEŻY NA OGRODACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH?
Plac Wolności
debata: prowadzenie Max Cegielski -
19:00 0H45Teatr
SCENA ROBOCZA / TEATR STREFA CISZY
Grunwaldzka 55/1
Autobus: re//mix -
21:30 Muzyka
BALLET SCHOOL
Plac Wolności
koncert -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 7HSztuki wizualne
INSTALACJA: PRZESTRZEŃ DOMU
Plac Wolności
(U)życie codzienne -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
BE JAK BE_ZTROSKA
Plac Wolności
bule i badminton -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: NAZYWAMY ULICE
KIOSK Z RUCHU
Wolno Dzieciom -
12:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: COKÓŁ COKOLWIEK DZIECIĘCY
OGRÓD ŁAZARZ
Wolno Dzieciom -
12:00 4HWarsztaty i Spotkania
SPORT GUERILLA
Plac Wolności
slack-line, parkour, trickboard, longboard -
12:00 2HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
warsztat krawiecki dla dzieci -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
TAM
OGRÓD ŚRÓDKA
Zofia Kuligowska performance -
15:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WYCIECZKA: WALKA O BYT – ROŚLINY W WIELKIM MIEŚCIE
Plac Wolności
Kasztelania Ostrowska -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
BOTANICZNE SKARBY POZNANIA
Plac Wolności
warsztaty: Kasztelania Ostrowska -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: NAZYWAMY ULICE
OGRÓD WILDA
Wolno Dzieciom -
18:30 1H30Warsztaty i Spotkania
MISTRZOSTWA W MIEŚCIE - KTO ZYSKUJE, KTO TRACI
Plac Wolności
debata: prowadzenie Max Cegielski -
19:00 1HTaniec
ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
Aula WSNHiD
Fase -
20:30 1HWarsztaty i Spotkania
ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
Aula WSNHiD
spotkanie prowadzone przez Annę Królicę -
21:00 4HWarsztaty i Spotkania
WYMIANA ETHNO DŹWIĘKÓW
Plac Wolności
wymiana płyt muzycznych Generator Malta /Ethnoport -
21:30
WIELKOPOLSKA REWOLUCJE / MICHAŁ BORCZUCH
Plac Wolności
Lepiej tam nie idź -
22:30 1H30Muzyka
GHOST CAPSULES
Plac Wolności
koncert -
22:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
Ethno Port: Tadeusz Maszewski -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAPOEIRA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
Placówka i Przyjaciele -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 0H50Warsztaty i Spotkania
CUENTACUENTOS OPOWIADANIA OPOWIEŚCI
Plac Wolności
Rayuela - na podstawie opowieści Julio Cortazar -
14:00 1HMuzyka
KLASYKA NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
Koncert Poznańskiej Szkoły Muzycznej Ogólnokształcącej im. M. Karłowicza -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
WYKŁAD: TOP 10 OSOBLIWYCH ROŚLIN POLSKI
Plac Wolności
Kasztelania Ostrowska -
16:00 4HWarsztaty i Spotkania
SZAMAHUMMUS
informacja wkrótce
kawiarnia w kiosku -
17:00 2HTaniec
FAJFY KONCERTOWE
Plac Wolności
Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele -
18:30 1H10Teatr
POLSKI TEATR TAŃCA / EWA WYCICHOWSKA/ ANDRZEJ ADAMCZAK/ AGNIESZKA FERTAŁA/ SZKOŁA BALETOWA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
spektakle "Need Me", "FootBall@..." (fragment) i "SUMO" -
19:00 1HTaniec
ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
Aula WSNHiD
Fase -
20:30 1H22Film
OLIVIA ROCHETTE & GERARD-JAN CLAES
Aula WSNHiD
Rain -
21:00 1H10Teatr
POLSKI TEATR TAŃCA / EWA WYCICHOWSKA/ ANDRZEJ ADAMCZAK/ AGNIESZKA FERTAŁA/ SZKOŁA BALETOWA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
spektakle "Need Me", "FootBall@..." (fragment) i "SUMO" -
21:30 2HFilm
HOME - POKAZ FILMU: S.O.S. ZIEMIA
Plac Wolności
Luc Besson / Yann Arthus-Bertrand
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAPOEIRA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne wokół "Pawia królowej" Doroty Masłowskiej, Aleksandra Jakubczak -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
13:00 1HDla dzieci
GIMNAZJUM I LICEUM AKADEMICKIE DA VINCI PRZY WSNHID W POZNANIU
Aula WSNHiD
Pif-paf, jesteś trupem -
14:00 6HDla dzieci
MYK MYK. MOBILNA JEDNOSTKA ZADRUKU MIEJSKIEGO
Plac Wolności
zabawa architektoniczna dla dzieci pracownia k -
14:00 1HDla dzieci
BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL OF CRACOW, CRACOW
Aula WSNHiD
Mermaid -
15:00 2H30Dla dzieci
NAPISZMY NASZĄ KONSTYTUCJĘ
Plac Wolności
Stowarzyszenie Akademia Myśli -
15:00 1HDla dzieci
GEORG-BÜCHNER-GYMNASIUM, SEELZE
Aula WSNHiD
Nothing -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
18:30 2HWarsztaty i Spotkania
BRYDŻ
Plac Wolności
partyjka dla początkujących -
21:30 0H30Film
FAN
Plac Wolności
Wojciech Maciejewski -
22:00 Film
MATKA KRÓLÓW
Plac Wolności
Janusz Zaorski
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HTaniec
ZUMBA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne wokół "Pawia królowej" Doroty Masłowskiej, Aleksandra Jakubczak -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
13:00 1HDla dzieci
GIMNAZJUM IM. KRÓLOWEJ JADWIGI, JERZYKOWO
Aula WSNHiD
Tęsknota mówi szeptem -
14:00 1HDla dzieci
SAGRADA FAMÍLIA, EL MASNOU
Aula WSNHiD
Full Moon Nights (Ignasi Garcia i Barba) -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA ŚMIECHU
Plac Wolności
aktywności na wolności -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: COKÓŁ COKOLWIEK DZIECIĘCY
Plac Wolności
Wolno Dzieciom -
17:00 2HTaniec
FAJFY LATINO
Plac Wolności
lekcja tańca z Muchos Patatos -
19:00 2H50Teatr
TEATR NOWY W POZNANIU / RADOSŁAW RYCHCIK
Teatr Nowy w Poznaniu
Dziady -
19:30 1H30Warsztaty i Spotkania
DŁUGI STÓŁ
Plac Wolności
polsko-latynoska kolacja z szefem kuchni Concordia Taste i kucharzem z Wenezueli - Concordia Taste -
21:30 1H10Teatr
DOROTA ABBE / ZUZANNA FICHTNER / SZYMON ADAMCZAK
Plac Wolności
Powrót Wikingów -
22:00 0H50Teatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / USTA USTA REPUBLIKA
CK Zamek
Cykl -
22:30 1H39Film
NAGRODA
Plac Wolności
reż. Paula Markovitch, zdjęcia: Wojciech Staroń
-
09:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne wokół "Pawia królowej" Doroty Masłowskiej, Aleksandra Jakubczak -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:30 1HDla dzieci
ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWY TEATR 23
Aula WSNHiD
CZERNIHÓW -
12:30 2HTeatr
GIMNAZJUM IM. FELIKSA SZOŁDRSKIEGO (NOWY TOMYŚL)
Aula WSNHiD
W BARWACH -
15:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WARSZTATY KUCHNI WIELOZMYSŁOWEJ: PURAVIDA
Plac Wolności
Omnomnom & Przyjaciele -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
16:00 4HSztuki wizualne
Z GLINY ULEPIENI
Plac Wolności
Wojciech Tężycki - działanie performatywne -
17:00 2HTaniec
FAJFY LATINO
Plac Wolności
lekcja tańca z Muchos Patatos -
17:00 1HDla dzieci
PAN, PANI, PAŃSTWO!
Plac Wolności
warsztaty na wielkoformatowej mapie Ameryki Łacińskiej - a la teatr -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
WYSPY GRY I TAŃCA
OGRÓD ŁAZARZ
Olga Kebas / Pi Pa (Piwosz Patrycja) - instalacja interaktywna -
18:00 3HMuzyka
KAPELA HAŁASÓW
OGRÓD ŁAZARZ
koncert -
19:00 1H25Teatr
TEATR POLSKI W POZNANIU / AGATA BIZIUK, AGNIESZKA MAKOWSKA
Teatr Polski w Poznaniu
Dr@cula. Vaginadentata -
19:00 2H50Teatr
TEATR NOWY W POZNANIU / RADOSŁAW RYCHCIK
Teatr Nowy w Poznaniu
Dziady -
19:00 2HMuzyka
LAURA PALMER COVER STORY
OGRÓD WILDA
koncert -
21:30 0H45Teatr
MARYSIA STOKŁOSA
Plac Wolności
MaMa Perform -
22:30 1HFilm
ARGENTYŃSKA LEKCJA
Plac Wolności
Wojciech Staroń
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
TAI CHI
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 1H30Warsztaty i Spotkania
MŁODA MALTA
Plac Wolności
happening -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE: ARCHI-PINIATA
OGRÓD WILDA
SARP Poznań -
18:00 1H30Teatr
MŁODA MALTA
Aula WSNHiD
Zmysł udziału: spektakl finałowy -
18:30 1HDla dzieci
CO WOLNO DZIECIOM?
Plac Wolności
Klub Wysokich Obcasów -
20:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / KUZKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Zapis podróży / premiera -
21:30 1H30Muzyka
RANGLEKLODS
Plac Wolności
koncert -
22:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
SENIORZY KONTRA MASŁOWSKA
Plac Wolności
warsztaty literacko-performatywne wokół "Pawia królowej" Doroty Masłowskiej, Aleksandra Jakubczak -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
WARSZTATY KULINARNE: GOTUJEMY SMACZNIE I ZDROWO Z TEGO CO MAMY
Plac Wolności
Fundacja Kuroniówka -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: NAZYWAMY ULICE
Plac Wolności
Wolno Dzieciom -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
GRA ROWEROWA: ZDANIA O MIEŚCIE
Plac Wolności
Borys Słowikowski -
18:00 2HMuzyka
WNIEBOGŁOSY
Okrąglak
Okrąglak -
19:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / KUZKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Zapis podróży / premiera -
21:00 1HTaniec
DEMOLITION INC. / MARCELO EVELIN
CK ZAMEK, Sala Wielka
Golgota Picnic / De repente fica tudo preto de gente -
21:30 1H30Muzyka
XXANAXX
Plac Wolności
koncert -
22:00 1HWarsztaty i Spotkania
WEEPING ANGELS
Plac Wolności
gra miejska Philipp Ehmann and Abbi Davey prezentowane przez Coney -
22:30 5HMuzyka
SILENT DISCO / WATERLOVE
Plac Wolności
gościnnie: School od Form
-
01:00 0H45Warsztaty i Spotkania
HOLLY GRAMAZIO
Plac Wolności
KOŁA I KWADRATY - gry folkowe -
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
BE JAK BE_ZTROSKA
Plac Wolności
bule i badminton -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
W GĄSZCZU
Plac Wolności
Warsztaty twórcze dla dzieci -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
WGRYŹ SIĘ W GRY
Arkadia
warsztaty projektowania gier: Michael Straeubig -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: COKÓŁ COKOLWIEK DZIECIĘCY
KIOSK Z RUCHU
Wolno Dzieciom -
12:00 4HWarsztaty i Spotkania
SPORT GUERILLA
Plac Wolności
slack-line, parkour, trickboard, longboard -
12:00 9HWarsztaty i Spotkania
GRA MIEJSKA
Plac Wolności
CHIŃCZYK I KATAPULTY XXXL -
13:00 2HDla dzieci
WYKŁADY DZIECI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
Polska Akademia Dzieci -
14:00 1HWarsztaty i Spotkania
WGRYŹ SIĘ W GRY II
Arkadia
warsztaty projektowania gier: Coney -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
15:00 2HTeatr
LORENA WOLFFER
Plac Wolności
Estados de excepción - ODWOŁANE -
15:30 4H30Warsztaty i Spotkania
SUMMONER WARS
Plac Wolności
turniej gry taktycznej GOSU -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
17:00 2HDla dzieci
SILENT DISCO DLA DZIECI
Plac Wolności
Wolno Dzieciom -
17:00 1H10Teatr
EDIT KALDOR
Pawilon Nowa Gazownia
Woe -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
SPACER PO ZACHODNIM KLINIE ZIELENI
Plac Wolności
Borys Słowikowski -
18:00 4HWarsztaty i Spotkania
SPEED GUERILLA GARDENING
Plac Wolności
gra miejska Michael Straeubig -
18:30 1H30Warsztaty i Spotkania
ŚWIAT NA BARKACH KOBIET
Plac Wolności
Klub Wysokich Obcasów - debata -
18:30 1HTeatr
TADEUSZ JANISZEWSKI
Teatr Ósmego Dnia
Egzorcyzmy otwarte próby -
19:00 1HTaniec
ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
Aula WSNHiD
Drumming -
20:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / KUZKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Zapis podróży / premiera -
20:00 1HWarsztaty i Spotkania
CROWD PLAY
Plac Wolności
gra miejska Coney -
20:30 1H24Film
ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
Aula WSNHiD
Achterland: adaptacja spektaklu ROSAS -
21:00 1HTaniec
DEMOLITION INC. / MARCELO EVELIN
CK ZAMEK, Sala Wielka
Golgota Picnic / De repente fica tudo preto de gente -
21:00 1HTaniec
SJOERD VREUGDENHIL
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Skutki Niezamierzone -
21:30 1H30Muzyka
A.G. TRIO
Plac Wolności
koncert -
22:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
Animacje na Silent Disco – Poznań Matlafestival -
23:00 0H45Warsztaty i Spotkania
HOLLY GRAMAZIO
Plac Wolności
KOŁA I KWADRATY - gry folkowe
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAPOEIRA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
Placówka i Przyjaciele -
11:00 Sztuki wizualne
INSTALACJA: DOMOWA KOLUMNA GRZYBOWA
Plac Wolności
Maciej Łepkowski -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 0H25Dla dzieci
GRUPA BEZ NAZWY
Plac Wolności
Smoki -
12:30 0H25Dla dzieci
TEATR PIPEL 2
Plac Wolności
Przygody Momo -
14:00 0H45Muzyka
WIELKOPOLSKA REWOLUCJE
Plac Wolności
Marcin Masecki / Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
14:45 0H45Muzyka
WIELKOPOLSKA REWOLUCJE
Plac Wolności
Marcin Masecki / Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcy -
15:00 2HTeatr
LORENA WOLFFER
OGRÓD WILDA
Estados de excepción - ODWOŁANE -
16:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
Plac Wolności
warsztaty dla dzieci -
16:00 1H10Teatr
EDIT KALDOR
Pawilon Nowa Gazownia
Woe -
17:00 2HMuzyka
FAJFY MILONGI
Plac Wolności
La Vita Quartet -
17:30 1HTeatr
TADEUSZ JANISZEWSKI
Teatr Ósmego Dnia
Egzorcyzmy otwarte próby -
18:00 1HTaniec
SJOERD VREUGDENHIL
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Skutki Niezamierzone -
18:00 1H22Film
THIERRY DE MEY
Aula WSNHiD
Rosas Danst Rosas: adaptacja spektaklu Anne Teresy de Keersmaeker -
19:00 1H30Teatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / TEATR PORYWACZE CIAŁ
Republika Sztuki Tłusta Langusta
OUN -
20:00 1HTaniec
ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
Aula WSNHiD
Drumming -
20:00 12HSztuki wizualne
PERFORMANS: JEDEN KOC NA NOC
Plac Wolności
Magdalena Starska -
21:30 1HFilm
WATCH DOCS: PRZYWÓDCY
Plac Wolności
Paweł Ferdek
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAPOEIRA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 4HSztuki wizualne
BEZDOMNOŚĆ. ZADBAMY O CIEBIE
Rynek Łazarski
instalacja performatywna: Małgorzata Wdowik / Jan Burzyński -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 1HWarsztaty i Spotkania
MASTER CLASSES
Teatr Ósmego Dnia
warsztaty / pokaz prac -
13:00 4HSztuki wizualne
Z GLINY ULEPIENI
Plac Wolności
Wojciech Tężycki - działanie performatywne -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
WYKŁAD: DZIĘKUJEMY ZA KAKAO, CZYLI AMERYKA POŁUDNIOWA NA TALERZU, PARAPECIE I WIELKOPOLSKIM POLU
Plac Wolności
Kasztelania Ostrowska -
16:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: ZABAWA TO POWAŻNA SPRAWA
Plac Wolności
Wolno Dzieciom -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
STARY BROWAR NOWY TANIEC
Plac Wolności
Co z tym tańcem? 10 lat programu Stary Browar Nowy Taniec -
17:00 3HSztuki wizualne
KATIA TIRADO
Concordia
Golgota Picnic / Xipetotec or the Next Skin -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: ZABAWA TO POWAŻNA SPRAWA
OGRÓD WILDA
Wolno Dzieciom -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
POWRÓT DO KORZENI: WARSZTATY KUCHNI LATYNOAMERYKAŃSKIEJ DLA PODRÓŻNIKÓW I NIE TYLKO
Plac Wolności
OMNOMNOM&Przyjaciele -
18:00 0H50Teatr
AMAPOLA PRADA
Galeria u Jezuitów
Golgota Picnic / La Revolución -
18:00 1HTaniec
AGATA MASZKIEWICZ
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Pojedynek -
18:30 2HWarsztaty i Spotkania
BRYDŻ
Plac Wolności
partyjka dla średniozaawansowanych -
19:00 0H40Teatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / RADYKALNA FRAKCJA TEATRALNA MAZUT
Republika Sztuki Tłusta Langusta
X.Humacja -
19:30 0H45Muzyka
DUO HADUCH/OWCZAREK
OGRÓD WILDA
Free the Dance -
20:00 1H30Teatr
EMILIO GARCÍA WEHBI
CK ZAMEK, Sala Wielka
Golgota Picnic / Król Lear -
21:00 1H20Teatr
ORBIS TERTIUS / LECH RACZAK
Scena pod Minogą
Spisek smoleński -
21:00 1H37Film
KARIM AĨNOUZ
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Madame Satã -
21:30 0H50Taniec
CECILIA BENGOLEA / FRANÇOIS CHAIGNAUD
Plac Wolności
Golgota Picnic / Dub Love -
22:30 1H30Muzyka
PICTORIAL CANDI
Plac Wolności
koncert -
22:50 1H46Film
GLAUBER ROCHA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Ziemia w transie -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HTaniec
ZUMBA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 8HWarsztaty i Spotkania
LABORATORIUM NA WOLNOŚCI: ZAPROJEKTUJ PARK(ING) DAY
Plac Wolności
SARP Poznań - warsztaty architektoniczne -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 1HWarsztaty i Spotkania
MASTER CLASSES
Teatr Ósmego Dnia
warsztaty / pokaz prac -
13:00 4HSztuki wizualne
Z GLINY ULEPIENI
Plac Wolności
Wojciech Tężycki - działanie performatywne -
14:00 4HSztuki wizualne
BEZDOMNOŚĆ. ZADBAMY O CIEBIE
Plac Wolności
instalacja performatywna: Małgorzata Wdowik / Jan Burzyński -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
16:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: ZABAWA TO POWAŻNA SPRAWA
Plac Wolności
Wolno Dzieciom -
17:00 2HTaniec
FAJFY LATINO
Plac Wolności
lekcja tańca z Muchos Patatos -
17:00 3HSztuki wizualne
KATIA TIRADO
Concordia
Golgota Picnic / Xipetotec or the Next Skin -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: ZABAWA TO POWAŻNA SPRAWA
OGRÓD WILDA
Wolno Dzieciom -
18:00 1HTaniec
SŁAWEK KRAWCZYŃSKI/ ANNA GODOWSKA / TOMASZ WYGODA
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Niżyński. Święto snów -
18:00 1HWarsztaty i Spotkania
DROGA DO WOLNOŚCI
OGRÓD ŁAZARZ
DEBATA – 25 LECIE WOLNOŚCI -
18:30 1H30Warsztaty i Spotkania
DEBATA
KIOSK Z RUCHU
Dość gadania! -
19:00 0H50Teatr
AMAPOLA PRADA
Galeria u Jezuitów
Golgota Picnic / La Revolución -
19:00 1H20Teatr
ORBIS TERTIUS / LECH RACZAK
Scena pod Minogą
Spisek smoleński -
19:30 1H30Warsztaty i Spotkania
DŁUGI STÓŁ
Plac Wolności
polsko-latynoska kolacja z szefem kuchni Concordia Taste i kucharzem z Wenezueli - Concordia Taste -
19:30 2H20Film
PRZYPADEK
OGRÓD ŁAZARZ
Krzysztof Kieślowski -
20:00 1H30Teatr
EMILIO GARCÍA WEHBI
CK ZAMEK, Sala Wielka
Golgota Picnic / Król Lear -
20:00 0H40Teatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / RADYKALNA FRAKCJA TEATRALNA MAZUT
Republika Sztuki Tłusta Langusta
X.Humacja -
21:00 0H50Taniec
IZA SZOSTAK
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Ciało. Dziecko. Obiekt. -
21:00 1H26Film
ALEJANDRO LANDES
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Cocalero -
21:30 1H20Teatr
WIELKOPOLSKA. REWOLUCJE / MIKOŁAJ MIKOŁAJCZYK
Plac Wolności
Projekt. Noce i dnie -
21:40 0H40Teatr
GERARDO NAUMANN
Beiersdorf Manufacturing Poznań (BMP)
Golgota Picnic / Wyjście robotników z fabryki -
22:00 0H17Film
Z PUNKTU WIDZENIA NOCNEGO PORTIERA
OGRÓD ŁAZARZ
Krzysztof Kieślowski -
22:30 1H36Film
JOSÉ ANTONIO CORDERO & ALEJANDRA SÁNCHEZ
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Bajo Juárez: La ciudad devorando a sus hijas -
22:30 1H30Muzyka
ACTITUD MARÍA MARTA
Plac Wolności
gościnnie z PINK FRUED -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 1HWarsztaty i Spotkania
MASTER CLASSES
Teatr Ósmego Dnia
warsztaty / pokaz prac -
13:00 4HSztuki wizualne
BEZDOMNOŚĆ. ZADBAMY O CIEBIE
Plac Wolności
instalacja performatywna: Małgorzata Wdowik / Jan Burzyński -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
15:00 3HSztuki wizualne
KATIA TIRADO
Plac Wolności
Golgota Picnic / Xipetotec or the Next Skin -
16:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: ZABAWA TO POWAŻNA SPRAWA
Plac Wolności
Wolno Dzieciom -
17:00 2HTaniec
FAJFY LATINO
Plac Wolności
lekcja tańca z Muchos Patatos -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: ZABAWA TO POWAŻNA SPRAWA
OGRÓD WILDA
Wolno Dzieciom -
17:00 1HDla dzieci
PAN, PANI, PAŃSTWO!
Plac Wolności
warsztaty na wielkoformatowej mapie Ameryki Łacińskiej - a la teatr -
19:00 0H50Teatr
SCENA ROBOCZA / LAURA LEISH
Grunwaldzka 55/1
Antywestern / premiera -
19:30 1H41Film
DRESZCZE
OGRÓD ŁAZARZ
Wojciech Marczewski -
20:00 1HTeatr
MAPA TEATRO / HEIDI, ROLF ABDERHALDEN
Aula WSNHiD
Golgota Picnic / Discurso de un hombre decente -
21:00 0H50Taniec
JANUSZ ORLIK
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Insight -
21:00 1H20Teatr
ORBIS TERTIUS / LECH RACZAK
Scena pod Minogą
Spisek smoleński -
21:00 1H25Film
CHARLY BROWN
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Por el camino -
21:30 1HMuzyka
CHICO MELLO & FERNANDA FARAH
Plac Wolności
Golgota Picnic / Do Lado Da Voz -
21:40 0H40Teatr
GERARDO NAUMANN
Beiersdorf Manufacturing Poznań (BMP)
Golgota Picnic / Wyjście robotników z fabryki -
22:00 1HWarsztaty i Spotkania
MASTER CLASSES
Teatr Ósmego Dnia
warsztaty / pokaz prac -
22:00 1HTeatr
RODRIGO GARCÍA
Teatr Ósmego Dnia
pokaz prac Master Classes -
22:25 1H18Film
LISANDRO ALONSO
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Los muertos -
22:30 1H30Muzyka
MURCOF
Plac Wolności
koncert -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
TAI CHI
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
16:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA ŚMIECHU
Plac Wolności
aktywności na wolności -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE: MODERNIZM!
Plac Wolności
SARP Poznań -
17:00 0H20Sztuki wizualne
CANDELARIA SAENZ VALIENTE
Stara Rzeźnia
Golgota Picnic / Mr. Luxus Reinstaldt -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
SCHOOL OF FORM / LUSCIOUS - BLOOM BRAZIL
Plac Wolności
Wykład Lidewij Edelkoort -
18:00 0H50Taniec
ANNA NOWICKA
Stary Browar, Studio Słodownia+3
I never fall apart, because I never fall together -
18:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAMUSHIBAI
OGRÓD WILDA
Anais Fleur spektakl dla dzieci i dorosłych -
18:30 1HWarsztaty i Spotkania
PRACA - WIĘZI
Plac Wolności
debata -
19:00 0H50Teatr
SCENA ROBOCZA / LAURA LEISH
Grunwaldzka 55/1
Antywestern / premiera -
20:00 1HTeatr
MAPA TEATRO / HEIDI, ROLF ABDERHALDEN
Aula WSNHiD
Golgota Picnic / Discurso de un hombre decente -
20:00 1H30Film
AVI LEWIS / NAOMI KLEIN
Arkadia
THE TAKE -
21:00 1HTaniec
TANIA SOLOMONOFF
Pawilon Nowa Gazownia
Golgota Picnic / Madera -
21:00 0H50Taniec
MAGDALENA PTASZNIK
Stary Browar, Studio Słodownia+3
Surfing -
21:00 1H02Film
ANGELA MELITOPOULOS, MAURIZIO LAZZARATO
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Assemblage -
21:30 Teatr
ALEKSANDRA JAKUBCZAK/ MAŁGORZATA WDOWIK/ TEATR POLSKI W BYDGOSZCZY
Plac Wolności
Zachem -
21:40 0H40Teatr
GERARDO NAUMANN
Beiersdorf Manufacturing Poznań (BMP)
Golgota Picnic / Wyjście robotników z fabryki -
22:05 0H54Film
LEANDRO LIMA, GISELA MOTTA, LAYMERT GARCIA DOS SANTOS, STELLA SENRA, BRUCE ALBERT
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Xapiri -
22:30 1H30Muzyka
KRÓL
Plac Wolności
koncert -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
16:00 Warsztaty i Spotkania
POZA SNEM
ul. Wawrzyniaka 9
Andrey Merkhel / Olga Kebas - interaktywna instalacja -
17:00 0H20Sztuki wizualne
CANDELARIA SAENZ VALIENTE
Stara Rzeźnia
Golgota Picnic / Mr. Luxus Reinstaldt -
17:00 2HWarsztaty i Spotkania
KTO POTRZEBUJE WOLNOŚCI
Plac Wolności
debata na temat odwołania spektaklu „Golgota Picnic” -
18:00 1HTaniec
TANIA SOLOMONOFF
Pawilon Nowa Gazownia
Golgota Picnic / Madera -
18:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAMUSHIBAI
OGRÓD ŁAZARZ
Anais Fleur spektakl dla dzieci i dorosłych -
19:00 0H50Taniec
JOANNA LEŚNIEROWSKA
Stary Browar, Studio Słodownia+3
… (Rooms by the sea) z cyklu ćwiczenia w patrzeniu -
19:30 1HTeatr
LUIS GARAY / DIEGO BIANCHI
Stara Rzeźnia
Golgota Picnic / Under de si -
20:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / USTA USTA REPUBLIKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Uczta -
20:00 0H50Teatr
TEATR BA-Q
OT Maski
Toast -
21:00 2H20Teatr
RODRIGO GARCÍA
CK ZAMEK, Sala Wielka
Golgota Picnic - ODWOŁANY -
21:00 1H20Film
HEDDY HONIGMAN
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Metal and Melancholy -
21:00 1H20Teatr
POLSKI TEATR TAŃCA / EWA WYCICHOWSKA
Hala MP2, MTP
Dobrze, że tu jesteś -
21:30 Teatr
P.A.R.T.S.
Plac Wolności
Another Song -
22:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / USTA USTA REPUBLIKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Uczta -
22:30 1H30Film
EUGENIO POLGOVSKY
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Los Herederos -
22:30 1H30Muzyka
MATIAS AGUAYO
Plac Wolności
koncert -
23:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
JOGA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
DŻUNGLA DLA KAŻDEGO!
Plac Wolności
Warsztaty twórcze dla dzieci -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
WYPRZEDAŻ GARAŻOWA NA BABIM TARGU
Plac Wolności
Babiląd -
12:00 1H30Warsztaty i Spotkania
FORUM
Arkadia
Twarze Ameryki Łacińskiej -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:00 2HWarsztaty i Spotkania
BE JAK BE_ZTROSKA
Plac Wolności
bule i badminton -
14:00 0H20Teatr
POZIOMKI
Plac Wolności
Anais Fleur -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
15:30 1H30Warsztaty i Spotkania
FORUM
Arkadia
Twarze Ameryki Łacińskiej -
16:00 0H20Teatr
POZIOMKI
Plac Wolności
Anais Fleur -
16:00 2HDla dzieci
WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE: OLE, OLE!
Plac Wolności
SARP Poznań -
16:00 4HSztuki wizualne
Z GLINY ULEPIENI
Plac Wolności
Wojciech Tężycki - działanie performatywne -
16:00 Warsztaty i Spotkania
POZA SNEM
ul. Wawrzyniaka 9
Andrey Merkhel / Olga Kebas - interaktywna instalacja -
16:30 0H20Teatr
POZIOMKI
Plac Wolności
Anais Fleur -
17:00 0H20Teatr
POZIOMKI
Plac Wolności
Anais Fleur -
17:00 2HDla dzieci
WARSZTATY: NAZYWAMY ULICE
OGRÓD ŁAZARZ
Wolno Dzieciom -
17:00 2HDla dzieci
KLUB NIEWIDZIALNEJ RĘKI
KIOSK Z RUCHU
warsztaty dla dzieci -
17:00 0H20Sztuki wizualne
CANDELARIA SAENZ VALIENTE
Stara Rzeźnia
Golgota Picnic / Mr. Luxus Reinstaldt -
18:00 0H50Teatr
TEATR BA-Q
OT Maski
Toast -
18:00 1HMuzyka
CABALLITO
Plac Wolności
Orchestra de Frutas -
19:30 1HTeatr
LUIS GARAY / DIEGO BIANCHI
Stara Rzeźnia
Golgota Picnic / Under de si -
20:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / USTA USTA REPUBLIKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Uczta -
21:00 2H20Teatr
RODRIGO GARCÍA
CK ZAMEK, Sala Wielka
Golgota Picnic - ODWOŁANY -
21:00 0H55Taniec
ROSALIND CRISP
Stary Browar, Studio Słodownia+3
No-one will tell us… -
21:00 1H10Film
LISANDRO ALONSO
Dziedziniec Szkoły Baletowej
La Liberdad -
21:00 1H10Teatr
POLSKI TEATR TAŃCA / JO STRØMGREN
Hala MP2, MTP
Czterdzieści -
21:30 1H10Teatr
P.A.R.T.S.
Plac Wolności
Personal Work -
22:00 1HTeatr
REPUBLIKA SZTUKI TŁUSTA LANGUSTA / USTA USTA REPUBLIKA
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Uczta -
22:10 1H04Film
JORGE MARIO BETANCUR
Dziedziniec Szkoły Baletowej
No hubo tiempo para la tristeza -
22:30 1H30Muzyka
CABALLITO
Plac Wolności
DJs set -
23:15 0H21Film
EDUARDO WILLIAMS
Dziedziniec Szkoły Baletowej
El Ruido de las estrellas -
23:59 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
gościnnie 3PR: Obszańska / Szydłowska / Nogaś
-
10:00 12HSztuki wizualne
ROWER GENERUJĄCY ENERGIĘ
Plac Wolności
Instalacja eksperymentalna - Przemek Głowinkowski -
10:00 1HWarsztaty i Spotkania
CAPOEIRA
Plac Wolności
Aktywne poranki -
10:00 8HDla dzieci
WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA
Plac Wolności
Smart by VOX -
10:00 10HDla dzieci
AKTYWNOŚCI NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
bule, badminton, lina, hula hop, gry planszowe -
10:00 12HDla dzieci
AMERYKA ŁACIŃSKA: PALCEM PO MAPIE
Plac Wolności
wielkoformatowa mapa i plansza do gry -
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
DZIKA KUCHNIA
Plac Wolności
warsztaty kulinarne: Vegan Hooligan Crew -
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
USTAWIAMY REKORD!
Plac Wolności
śniadanie przy najdłuższym stole w mieście -
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
ŚNIADANIE NA WOLNOŚCI
Plac Wolności
Placówka i Przyjaciele -
11:00 0H45Dla dzieci
TEATR FUZJA
Plac Wolności
Odkrywcy -
11:00 4HSztuki wizualne
Z GLINY ULEPIENI
Plac Wolności
Wojciech Tężycki - działanie performatywne -
12:00 10H
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Restauracja Concordia Taste -
12:30 1H30Warsztaty i Spotkania
FORUM
Arkadia
Twarze Ameryki Łacińskiej -
12:30 0H48Dla dzieci
TEATR FUZJA
Plac Wolności
Na arce o ósmej -
14:30 4H30Sztuki wizualne
ERIKA DIETTES
Kościół oo. Jezuitów
Golgota Picnic / Sudarios -
15:30 1H30Warsztaty i Spotkania
FORUM
Arkadia
Twarze Ameryki Łacińskiej -
17:00 0H20Sztuki wizualne
CANDELARIA SAENZ VALIENTE
Stara Rzeźnia
Golgota Picnic / Mr. Luxus Reinstaldt -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
WYSPY GRY I TAŃCA
Plac Wolności
Olga Kebas / Pi Pa (Piwosz Patrycja) - instalacja interaktywna -
17:00 1HTaniec
FAJFY KONCERTOWE
Plac Wolności
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. M. Karłowicza -
18:00 Muzyka
DAMON ALBARN
Stara Gazownia
(Blur / Gorillaz) -
18:00 1H10Teatr
LUIS GARAY
Pawilon Nowa Gazownia
Golgota Picnic / Maneires -
18:00 Muzyka
REBEKA
Stara Gazownia
koncert -
19:00 1HTeatr
BAŚNIE AMERYKI ŁACIŃSKIEJ
Plac Wolności
Baśnie Właśnie -
21:30 1H30Muzyka
LOW ROAR+OLY
Plac Wolności
koncert -
22:30 5HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
didżejskie sety -
23:00 1HWarsztaty i Spotkania
MOCNY/NOCNY FINISH!
Plac Wolności
Night Runners -
23:00 2HWarsztaty i Spotkania
MAPPING
Plac Wolności
wizualizacje na Arkadii -
23:30 5HMuzyka
SILENT KONCERT / SILENT DISCO
Plac Wolności
koncert ShaKoFra(ko) / dj set