Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
  • Por el camino to film drogi, którego akcja toczy się w Urugwaju. Santiago i Juliette spotykają się w momencie, gdy rozczarowani próbują uciec od dotychczasowego życia. Między dwudziestoparolatkami rodzi się przyjaźń, wspólnie przechodzą kryzys i szukają na nowo sensu, konfrontując się z tym, co napotkają na drodze podczas podróży. Ten subtelny film zachwyca swoją wizualnością – spektakularne krajobrazy Urugwaju (który staje się jego trzecim bohaterem) oddają niepokój towarzyszący młodości, a piękno natury staje się scenerią dla poszukiwania wewnętrznego porządku.


    Film Por el camino został wybrany przez Pictorial Candi.
     

  • CHARLY BRAUN jest młodym brazylijskim aktorem i reżyserem, objawieniem ostatnich lat. W swoich filmach as the world did not take anything (2006), I want to be Jack White (2004) i Por el camino pełnił rolę reżysera, scenarzysty i producenta. W 2001 r. zrealizował projekt www.17lifefables.com, pierwszy w całości interaktywny film akcji na żywo. Jego filmy pokazywane były na wielu festiwalach i zdobywały liczne nagrody. Film Pol el camino to fabularny debiut Charly’ego Browna – zdobył nagrodę za reżyserię podczas Rio International Film Festival w roku 2010.