Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

http://krakow.gazeta.pl/
Galeriahttp://krakow.gazeta.pl/
  • CrowdPlay to trylogia gier, które odkrywają tematy dynamicznego aktywizmu. Będziesz częścią tłumu odgrywającego tłum: pokazywania cieniami i odgrywania scen, które dyktuje gra. W grupach będziesz grał w naśladowanie i wykrywanie. Jest to gra tajemnego podziału bogactwa i w końcu gra, która może, ale nie musi wciągnąć cię do sekretnego tańca. Przygotuj się na kontrolowany chaos i dużo zabawy - doświadczenie przebywania w tłumie nie jest wymagane.

    http://coneyhq.org/

  • Coney to interaktywni twórcy teatralni. Łączą ze sobą teatr i projektowanie gier, żeby tworzyć dynamiczne pokazy i doświadczenia, które mogą mieć miejsce gdziekolwiek gromadzą się ludzie: w teatrach, szkołach, muzeach, na ulicach i online. Ich praca korzysta z jakichkolwiek form opowiadania historii, zawsze odwołujących się do miejsca, dekoracji i wyobraźni odbiorców. Toby Peach i William Drew są artystami i twórcami gier, którzy reprezentują Coney.