Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

www.lavitaquartet.pl
Galeriawww.lavitaquartet.pl
  • Kontynuujemy szalone, popołudniowe spotkania taneczne, nawiązując do tradycji lat 50’ i 60’. W leniwe niedziele fajfy koncertowe z muzyką na żywo. La Vita Quartet zaprasza do tanga!

    Zespół "La Vita Quartet" powstał w 2010 roku. Muzyków połączyła wspólna pasja jaką jest twórczość Astora Piazzolli. Tango Nuevo, gatunek wypracowany przez Argentyńskiego Mistrza, jest połączeniem tanga argentyńskiego, jazzu, muzyki poważnej i żydowskiej. Muzycy swoją grą starają się przekazać całą energię płynącą z tej żywej muzyki. Każdy występ artystów jest doświadczeniem niezwykle ekspresyjnym i emocjonalnym, co potwierdzają recenzje z koncertów - "[...] Co za muzykalność i dojrzałość!" (Andrzej Chylewski, Głos Wielkopolski 22/12/11).

    "La Vita Quartet" jest stypendystą Urzędu Miasta Poznania za wybitne osiągnięcia muzyczne, na swoim koncie ma również szereg znaczących nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.