Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria
 • Do dziś mieszkańcy Wildy (i nie tylko) wspominają maltański koncert Laura Palmer Cover Story - genialnego warszawskiego bandu pieśniarek, kabareciarek i gawędziarek w jednym, który ujął wszystkich, wywołując śpiewy, ale też tańce w Ogrodzie Wilda. Dlatego planując letnie wydarzenia w Ogrodzie stawiamy przede wszystkim na muzykę!

  Felix The Baker to poznański projekt muzyczny, który światło dzienne ujrzał w maju 2013 roku, kiedy to grupka dzielnych synów Piekarza Felixa postanowiła założyć swój własny zespół.

  Ich muzyka? Melodyjna partia basu skonfrontowana jest z oszczędną grą gitary prowadzącej. Gitara rytmiczna trzyma silny kolektyw z mocno grooviącą perkusją. Ciepła barwa głosu wokalisty, wspomagana jest przez synthy raz po raz pojawiające się w kompozycjach zespołu. Całość utrzymana jest w klimatach indie rock.

  W marcu 2014 roku zespół wydał swoją debiutancką EPkę "Weirdos Dancing Club", której fizyczna wersja miała swoją premierę 7 lipca.

  Grupa ma na swoim koncie liczne koncerty na wielu poznańskich scenach. Szybko zebrała rzeszę wiernych fanów, co odzwierciedlają listy przebojów lokalnych rozgłośni radiowych. W Radiu Merkury utwór "Galaxy" jest obecnie na 21. miejscu a w Radiu Afera utwór "Icarus" zajmuje 7. miejsce.

  Dołącz do wydarzenia na Facebooku

  Posłuchaj:

  Skład:
  Kuba Zimny - wokal
  Jakub "dr złyhi-hat" Rystwej - perkusja
  Daniel Mroczek - bass/klawisze
  Ludwik Kaźmierczak - gitara/klawisze
  Bart Czubala - gitara