Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • Generator Malta na stałe zrósł się z programem festiwalu Malta. Bierzcie łopaty, sąsiadów pod rękę i przybywajcie robić porządki w OGRODACH!

  21 marca ruszają pierwsze działania w OGRODACH, które wspólnie tworzą mieszkańcy, lokalne organizacje z czterech dzielnic miasta oraz Malta Festival Poznań. 

  W ramach społeczno-artystycznego nurtu "Malty" w czerwcu, na pl. Wolności powstanie mikro-miasto sztuki, zabawy i otwartych dyskusji a także ogród zachęcający do relaksu w sercu miasta. Natomiast już na pierwszy dzień wiosny planowany jest początek działań w otwartych dla wszystkich miejskich OGRODACH, które po zimie re-generujemy na Wildzie, Śródce i Łazarzu. Każde z miejsc ma swoją specyfikę i pełni inną rolę w społeczności, w której kwitnie.

  Na wiosenne porządki zapraszamy do:

  OGRODU ŚRÓDKA w piątek 21 marca o godz. 12:00 (plac przy ul. Śródka 3). / dołącz do wydarzenia na FB

  OGRODU WILDA w sobotę 22 marca o godz. 11:00 (ul. Fabryczna 4/5). / dołącz do wydarzenia na FB

  Wiosnę przywitamy też z dziećmi z Jeżyc. W piątek 21 marca i sobotę 22 marca o godz.17:00 zapraszamy do Pracowni szm21, gdzie wspólnie z grupą studentów z HAT Center zrobimy marzannę. W niedzielę 23 marca podczas Pogrzebu Zimy symbolicznie ją utopimy.

  Więcej informacji: Generator Malta oraz na FB Generatora.