Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Ogród Wilda / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaOgród Wilda / fot. Maciej Zakrzewski
 • Już w najbliższą sobotę zamykamy intensywny sezon w Ogrodzie Wilda. W podziękowaniu za zaangażowanie w ogrodowe prace i miłe spotkania, wspólnie ze Stowarzyszeniem Wildzianie i Kasztelanią Ostrowską, w najbliższą sobotę, 27 września, zapraszamy na Dzień Sąsiada i koncert.

  Od godz. 16:00

  W programie: pokazy umiejętności sąsiedzkich, tradycyjne gry i zabawy dla dzieci, warsztaty botaniczne z Kasztelanią Ostrowską, degustacja naparów z leśnych ziół, konkursy na najlepszy wildecki placek i sałatkę, wspólne śpiewy a może i hulanki.

  Godz. 18:00

  Koncert Betonowy Folk

  Młodzi poznańscy muzycy powołali specjalnie z okazji Dnia Sąsiada projekt Betonowy Folk. Akustycznie zagrają dla Wildzian: Kacper Grzanka - trąbka, Marcel Nowakowski - kontrabas, Bartosz Lewandowski - gitara, Piotr Jaraszkiewicz - perkusja.

  Zachęcamy wszystkich do przynoszenia swoich wypieków i sałatkowych mikstur. Na najlepszych amatorów kuchni czekają nagrody. Muzykanci też mile wi(l)dziani!

  Dołącz do wydarzenia na FB!