Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria
 • How Dare You Alexis to poznańska formacja, tworząca niegdyś znany miłośnikom chwytliwych melodii i harmonii Hellow Dog. Po roszadach i rozpadach powstał zespół, którego granie przywodzi na myśl najlepsze momenty w historii indie popu.

  Mikołaj, Marcin, Darian i Witold tworzą dla przyjemności, bez ciśnienia, ale z ambicją. Znają się od lat. Grywali razem w wielu składach, dlatego doskonale się rozumieję i bezustannie nawzajem inspirują. Ich muzyczne horyzonty są wyjątkowo szerokie, a każdy rozciąga się w inną stronę. Przez ostatnie 2 lata cierpliwie rozwijali i szlifowali swoje pomysły, kręcili potencjometrami, dokręcali śrubę, by zaprezentować światu porywające, aczkolwiek różne emocjonalnie utwory.

  Publiczność po zetknięciu z muzyką HDYA swój stan określa jako słoneczno-drinkowy, czy to nie wróży dobrze? Ekspresowy transfer w sam środek letniej beztroski może się udać podczas spotkania przedmaltańskiego.

  W 2014 ukazała się ich debiutancka EP-ka Show Me Yours, którą w całości zaprezentują podczas najbliższego koncertu.

  Dołącz do wydarzenia na FB

 • Mikołaj – Bity, Syntezatory
  Marcin – Pady, Shakery
  Darian – Bas, Syntezator, Wokal
  Witold – Wokal, Pady, Shakery