Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA

  Czym jest dla mnie dom? Miejscem, w którym jestem tym, kim jestem. Miejscem, w którym jem, kąpię się i śpię. Miejscem, w którym poznaję i tworzę. Gdzie indziej mogę znaleźć pod łóżkiem za każdym razem inne światy i gdzie zawsze mogę się schować? Mój dom, to dom z wielkimi drzwiami, sekretami ukrytymi w każdym kącie i z wieloma rożnymi „domami” w środku. Mój dom zmienia się wtedy, kiedy ja się zmieniam, maleje, gdy ja rosnę. Mój dom zbudowany jest jak chce i wracam do niego wtedy, gdy chce. To z niego wyruszam by poznawać świat.

  Spektakl „Dom” to podróż po codziennym życiu widziany wielkimi oczami dziecka.

  Spektakl teatralny dla dzieci od 1 do 4 lat

  Festiwal SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowany jest przez Art Fraction Foundation, w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha - i Miejskim Teatrem Miniatura w Gdańsku.

  Bilety raz szczegółowe informacje: www.sztukaszukamalucha.pl

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 • La Baracca – Testoni Ragazzi to legendarny teatr założony w 1976 roku w Bolonii. Ich produkcje są adresowane szczególnie do dzieci i młodych odbiorców, nie wyłączając tych najmniejszych. La Baracca słynie na całym świecie z oryginalnego, wypracowanego konsekwentnie przez lata stylu oraz prekursorskich działań na polu sztuki dla najnajmłodszych.
   

 • Reżyseria : Bruno Cappagli
  Koncepcja: Andrea Buzzetti, Bruno Cappagli and Carlotta Zini
  Wystepują: Andrea Buzzetti and Carlotta Zini