Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria
  • Na placu Wolności postawimy długi stół, zaprosimy do niego twórców ogrodów i będziemy wymieniać się naszymi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami. Chcielibyśmy by to spotkanie było początkiem szerszej współpracy między działaczami tworzącymi ogrody z różnych miast i krajów. Łączy nas nie tylko wspólna idea i pasja, ale też wspólne problemy, którym musimy stawiać czoła. Podczas moderowanych warsztatów chcielibyśmy przyjrzeć się kilku z nich i poszukać rozwiązań. Od słowa do słowa chcemy dojść do propozycji rzeczywistych działań dla konkretnych ludzi. Planujemy by spotkanie miało swój efekt w postaci tekstowo-graficznego dokumentu pełniącego funkcję skrzynki z narzędziami dla tych, którzy ogrody tworzą lub chcieliby tworzyć.

    Jest to spotkanie w ramach międzykulturowej integracji z założycielami ogrodów społecznych z różnych miast Europy, podczas którego chcemy porozmawiać o różnych wymiarach i kontekstach powstawania oraz funkcjonowania ogrodów społecznych, a także o tym jakie wartości z sobą niosą i jak można je wspierać.

    prowadzenie: Maciej Łepkowski, Izabela Kaszyńska