Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Martin Bonetto, Gonzalo Maggi
Galeriafot. Martin Bonetto, Gonzalo Maggi
 • Under de si jest zarazem happeningiem, wystawą i performansem. Widzowie dosłownie wchodzą w stworzony przez artystów autonomiczny świat, w którym dziesiątki wykonawców, w 20 scenach i sytuacjach, odsłaniają komiczny i tragiczny charakter naszego „związku” z towarami. Granica między rzeczywistością i fikcją ulega w projekcie zatarciu. Twórcy nie opowiadają historii, nie budują narracji, lecz oddają to pole widzom, którzy patrzą na elementy swojego świata jak na znaleziska z przeszłości. Zwiedzamy to dziwne, zarazem znajome i obce muzeum, dopełniając jego historię własnym spojrzeniem. 

 • LUIS GARAY (ur. 1981 r.) jest tancerzem i choreografem. Pochodzi z Kolumbii, ale od 1999 r. mieszka i pracuje w Argentynie. Uczył się u takich choreografów jak Felix Ruckert, Wim Vandekeybus i Emio Greco. Jego twórczość charakteryzuje skrajna fizyczność, ironiczny styl i poszukiwanie nowych form estetycznych.

  DIEGO BIANCHI urodził się w 1969 r. w Buenos Aires. Jest grafikiem i artystą sztuk wizualnych, zdobywcą prestiżowego argentyńskiego grantu Guillermo Kuitca na lata 2003-2005. Jego instalacje są fascynującymi platformami badania związków między tym, co konceptualne, i tym, co zmysłowe.

   

 • Reżyseria: Luis Garay i Diego Bianchi
  Oryginalna muzyka: Ismael Pinkler
  Dyrektor techniczny: Eduardo Maggiolo
  Współpraca artystyczna: Vanina Scolavino
  Współpraca artystyczna w Polsce: Flavia Romera
  Producent w Buenos Aires: Belen Charpentier

  TACEC Production