Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria
 • Warsztaty z zarządzania projektem społecznym w oparciu o metodę Future City Game poprowadzi Wojciech Sańko - współzałożyciel inicjatywy komitywa.org. Podczas warsztatów wypracowywane zostaną konkretne rozwiązania dla OGRODU WILDA, w oparciu o potrzeby mieszkańców i posiadane zasoby.

  Podczas warsztatów mieszkańcy, miejscowi działacze, specjaliści i koordynatorzy projektu Generator Malta będą rozmawiać o ubiegłorocznych doświadczeniach, planach zagospodarowania OGRODU i pomysłach na tegoroczne wydarzenia.

  Scenariusz sobotnich warsztatów zostanie oparty na metodzie Future City Game. Warsztaty tego typu prowadzone są przez tzw. mistrza gry, który moderuje proces. Prace odbywają się w zespołach. Z założenia w każdej grupie znajdują się: mieszkaniec/ka, architekt/ka krajobrazu, socjolog/żka, designer/ka lub inna osoba o profilu artystycznym. Mistrz gry przeprowadza uczestników przez kolejne etapy. Końcowe rozwiązania są oceniane przez graczy i obserwatorów, a następnie wybierany jest najlepszy projekt i dyskutuje się o sposobie/możliwościach jego realizacji.

  Future City Game jest metodologią opracowaną w Wielkiej Brytanii, w ramach projektu British Council ‘Creative Cities’.


  Po warsztatach posadzone zostaną pierwsze rośliny, by jak najszybciej Ogród zazielenił się dla mieszkańców.

  Wstęp wolny!     

  Dołącz do wydarzenia na FB!