Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Ania Met / Candelaria Saenz Valiente
Galeriafot. Ania Met / Candelaria Saenz Valiente
 • La sensación de ser Mr. Luxus Reinstaldt jest jej pierwszą instalacją. Podejmuje w niej swoje ulubione wątki, takie jak: sztuka bycia idealnie zgodnym, fraktalne aspekty osobowości, nieskończony i przewrotny łańcuch dwoistości, esencja, kosmos. Inne tematy, które fascynują Candi, to: ludzie w wieku średnim na wakacjach, sztuka bycia na wakacjach, nicość i ekstremalna wrażliwość. Projekt La sensación de ser Mr. Luxus Reinstaldt jest owocem spotkania Pictorial Candi, Marcina Maseckiego i Rodriga Garcíi, powstał z myślą o Idiomie – Ameryka Łacińska: Mieszańcy.

  Projekt jest produkcją Malta Festival Poznań 2014.

  Wejście co 20 minut do godziny 20:40.
   

 • CANDELARIA SAENZ VALIENTE (ur. 1977 r.) jest argentyńską pisarką, muzykiem i reżyserem filmowym, znaną przede wszystkim z działalności w zespołach Pictorial Candi i Paristetris, w którym jest główną wokalistką i autorką tekstów. Jest autorką powieści i pomysłodawczynią wielu urządzeń, m.in. Ebertonium Candidus – analogowego, elektrycznego syntetyzatora zasilanego światłem żarówek, wyprodukowanego przez Tomasza Eberta.

 • Koncepcja , muzyka: ANDELARIA SAENZ VALIENTE
  Producentka: KAROLINA PAJĄK
  Scenografia: ANNA MET -.
  Muzyka: MARCIN MASECKI -.
  Muzyka:  ATTILIO MINEO -.
  Dżwięk: MICHAŁ ANUSZEWSKI - Audio.
  Występuje LUXUS REINSTALDT