Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

mat. prasowe
Galeriamat. prasowe
 • We współczesnym świecie trudno o heroiczne gesty i o ludzi z charakterem – westernowo twardych, szlachetnych i szorstkich. Brakuje bohaterów, ale wciąż jeszcze istnieje potrzeba opowieści o nich. Tytułowy Antywestern to historia gorzka i przewrotna. Kino wielkiej przygody zamknięte w formie kameralnego spektaklu i kobieta w typowo męskiej roli – gotowa na wszystko, bezpardonowo zmagająca się z rzeczywistością. Czym zakończy się jej pojedynek ze sobą i światem? Warto się przekonać. W końcu wszyscy żyjemy dziś na bardzo dzikim zachodzie.

 • EWA KACZMAREK (pseudonim artystyczny Laura Leish) jest aktorką i scenarzystką. Sceniczną drogę zaczynała od teatru plenerowego, współpracując przez kilka lat z Teatrem Biuro Podróży. Od ponad dziesięciu lat współtworzy wraz z Wojciechem Wińskim Teatr Usta Usta Republika, eksplorując nieteatralne przestrzenie i rozmaite teatralne wymiary. Jest autorką scenariuszy m.in. takich przedstawień, jak Ambasada, 777, Glosolalia, Radioaktywni, Stream, Ukryte, Uczta, Procesy. Poznańskiej publiczności jest znana również z wspólnych występów z Grupą Julii Sytuacje czy Teatrem Automaton.
   

 • Scenariusz, reżyseria: Ewa Kaczmarek
  Występują: Laura Leish, Wojciech Wiński, Piotr Zawadzki
  Kostiumy: Idalia Mantas
  Muzyka: Adam Brzozowski
  Video: Maciej Domagalski
  Motyw graficzny: Anna Olszewska
  Produkcja: Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA

  Premiera: 25.06.2014