Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
  • Waterlove to cykl imprez organizowanych przez studentów School of Form. Ideą przedsięwzięcia jest wyeksponowanie naczyń porcelanowych w niecodzienny, oryginalny sposób poprzez swego rodzaju asymilację z miejscem, w którym są one pokazywane, czyli w tym przypadku klubem festiwalowym. Naszą intencją jest stworzenie interakcji pomiędzy gośćmi lokalu a wystawianą ceramiką, dając im możliwość zakupienia tejże ceramiki wraz z drinkiem lub innym wskazanym napojem w bardzo przystępnej cenie, w efekcie czego osoba, która decyduje się na udział w tego rodzaju zabawie nie czuje się oderwana od imprezy, jednocześnie biorąc udział w wystawie.

    Jak piszą pomysłodawcy: "Naszym głównym celem jest przybliżenie ludziom wzornictwa przemyslowego, poprzez próbę zaistnienia w subkulturach klubowych. Uważamy, że w dzisiejszych czasach uchodzi ono za ekskluzywne i przeznaczone głównie dla elit, które stać na jego kolekcjonowanie."

    Disco na słuchawkach to forma zabawy – kolektywnej, a zarazem pozwalającej na indywidualny, intymny odbiór muzyki. Od kilku lat maltańczycy spędzają festiwalowe wieczory tańcząc w, tylko pozornej, ciszy.

    Uwaga: liczba słuchawek jest ograniczona!