Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • Zapraszamy na animacje prowadzone przez niezwykle charyzmatycznych tancerzy: Gosię Kwarcianą oraz Kubę Makowczyńskiego. Obydwoje to wielcy miłośnicy kultury, muzyki oraz tańca z rejonów Karaibów oraz Ameryki Południowej.

  Gosia Kwarciana, swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2004 roku zakochując się w kulturze afrokubańskiej, salsie i sambie. Do tej pory współpracowała z wieloma szkołami tanecznymi w Polsce takimi jak Salsa Libre czy Szkoła Tańców Karaibskich, prowadząc warsztaty taneczne, dając pasjonujące afrokubańskie pokazy oraz szkoląc się na wielu warsztatach i festiwalach salsowych pod okiem największych gwiazd tańców latino.
  Gosia zaraża energią i miłością do kultury latynoamerykańskiej, poprzez serce i radość jakie wkłada w każdy pokaz i animacje – taniec z Gosią to świetna zabawa.

  Kuba Makowczyński – to współzałożyciel szkoły tańca VIVA CUBA w Warszawie. Pasjonują go reggaeton, hh ragga, afrocuban, salsa, afro i samba brazylijska. Swój warsztat taneczny, tak samo jak Gosia, rozwijał pod okiem wielu znanych na całym świecie instruktorów. Brał udział w wielu festivalach salsowych w Polsce i za granicą, poznając tajniki tańców latynoamerykańckich i afrokubańskich. Kuba to wulkan energii, w rytmach z Ameryki Południowej i Karaibów czuje się jak ryba w wodzie.
   

  Zapraszamy serdecznie na animacje prowadzone przez Gosię oraz Kubę już w sobotę 21.06.2014 podczas Silent Disco na Malta Festival w Poznaniu –  o 22:30 oraz o 1:00, wypełnimy Poznań gorącymi rytmami z Ameryki Południowej.