Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
  • Disco na słuchawkach to forma zabawy – kolektywnej, a zarazem pozwalającej na indywidualny, intymny odbiór muzyki. Od kilku lat maltańczycy spędzają festiwalowe wieczory tańcząc w tylko pozornej ciszy. 

    Od mistrzów afrykańskiej kory po lizbońską scenę kuduro. Mali, Ghana, Nigeria, USA, Indie, Meksyk. DJ Funky Fresh zabierze was w muzyczną podróż po krajach i tradycjach tych i innych miejsc by razem przetańczyć noc przy brzmieniach muzyki z wszelkich zakątków globu.

    DJ Funky Fresh to sceniczne alter ego Tadeusza Maszewskiego poznaniaka, rocznik 90. Z wykształcenia etnolog. Wychował się na backstagu, a jego sypialnia służy kilku znajomym za sale prób. Od początku związany z Poznańskim Ethno Portem można by rzec więzami krwi. Znany z urządzania wielkich potańcówek w swoim ogrodzie i sesji muzycznych na których narodziła się jego pasja bycia DJ-em. Uwielbia podrywać ludzi do tańca, a by to osiągnąć nie cofa się przed użyciem gammy gatunków. Głównie gra funk i szeroko rozumie world music czy muzykę etniczną, ale również tą elektroniczną czy nasyconą dubowym basem.

    Dj FunkyFresh przejmie całkowitą kontrolę nad jednym kanałem muzycznym. Drugi kanał należeć będzie do Novi Players.

    Uwaga: liczba słuchawek jest ograniczona!