Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Maciej Zakrzewski
Galeriafot. Maciej Zakrzewski
 • z cyklu: Alternatywne codzienności

  Generator Malta i Placówka zapraszają na kolejną edycję śniadań na Placu Wolności! W tym roku stawiamy na różnorodność - coś pysznego znajdą dla siebie zarówno przywiązani do tradycji amatorzy owsianki, jak i poszukujący nowych smaków fani kulinarnych eksperymentów i nowinek. Do współpracy zaprosiliśmy znanych poznańskich propagatorów rozpieszczania podniebienia oraz kilku początkujących entuzjastów kuchni, mających równie dużo do zaoferowania. Kogo? - ujawnimy już niedługo! Bądźcie czujni! Zostawiamy Wam pełną dowolność: możecie przyjść, aby wygrzewać się w słońcu, podjadając złociste gofry i słodkie ciasta, możecie złapać croissanta lub kawałek brioszki i pograć w bule, albo możecie uzupełnić kalorie po wymęczającej capoeirze - zapewnionych przez Generator atrakcji będzie mnóstwo, my zaś zadbamy o Wasze podniebienia i brzuchy.

  Staramy się nie generować zbyt wielkiej ilości odpadów - dlatego prosimy, abyście przynieśli ze sobą własne talerze - chociaż dla zapominalskich też coś się znajdzie.
  Zapraszamy - i nie zapominajcie, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia!

  Jeśli czujesz, że też chcesz przedstawić światu swój kulinarny talent - wyślij maila na placowkapopup@gmail.com - odezwiemy się do Ciebie!

  W drugą niedzielę – 22.06 – śniadania uświetnią Cudzoziemcy naszego miasta – będzie międzynarodowo i odlotowo!