Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA

  Co można odkryć w głębinach morskich?
  Przedziwne rośliny, migające skarby, tajemne przejścia. Podwodna podróż prowadzi przez morskie zakamarki odkrywając tajemnice świata pod wodą. „Nauka pływania” to instalacja z udziałem dzieci, podczas której najmłodsi widzowie wraz z aktorami przemierzają podwodną krainę.

  Happening dla dzieci od 1,5 do 5 lat

  Festiwal SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowany jest przez Art Fraction Foundation, w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha - i Miejskim Teatrem Miniatura w Gdańsku.

  Bilety raz szczegółowe informacje: www.sztukaszukamalucha.pl

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 • Niezależna grupa teatralna Atofri powstała w 2008 roku w ramach Poznańskiej Fundacji Artystycznej. Swój repertuar kieruje do najmłodszych widzów w wieku od 1 do 5 lat. Przez ostatnie sześć lat Teatr Atofri rozwijał swój repertuar i konfrontował go z widownią najpierw w kraju, a następnie zagranicą. Prezentował przedstawienia na wielu prestiżowych festiwalach i przeglądach teatrów dla dzieci w Polsce i na świecie.
   

 • Koncepcja: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
  Scenografia: Elżbieta Cios, Anna Brandys
  Muzyka: Air, Vangelis, The Penguin Cafe Orchestra