Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA

  Czy to jestem ja? Czy to jesteś ty?
  Czasem podążam za śladem, czasem wyznaczam nową drogę. Ulotne ślady na piasku zmieniają swoje kształty, ulotna chwila otwiera okno do przeszłości. Popatrzmy wstecz na nasze ślady.
  Spektakl Ślady powstał w ramach międzynarodowego projektu realizowanego przez Teatr Helios i Teatr Atofri, którego rezultatem są dwa niezależne spektakle wykorzystujące tę samą materię artystyczną.

  Spektakl teatralny dla dzieci od 3 do 6 lat / czas: 25 minut + 10 minut zabawy

  Festiwal SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowany jest przez Art Fraction Foundation, w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha - i Miejskim Teatrem Miniatura w Gdańsku.

  Bilety raz szczegółowe informacje: www.sztukaszukamalucha.pl

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


   

 • Niezależna grupa teatralna Atofri powstała w 2008 roku w ramach Poznańskiej Fundacji Artystycznej. Swój repertuar kieruje do najmłodszych widzów w wieku od 1 do 5 lat. Przez ostatnie sześć lat Teatr Atofri rozwijał swój repertuar i konfrontował go z widownią najpierw w kraju, a następnie zagranicą. Prezentował przedstawienia na wielu prestiżowych festiwalach i przeglądach teatrów dla dzieci w Polsce i na świecie.
   

 • Reżyseria: Barbara Kölling
  Muzyka: Roman D. Metzner
  Dramaturg: Erpho Bell
  Asystent reżysera: Thilo Grawe
  Występują: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
  Światła: Agnieszka Nowacka

  Czas: 30 minut + 10 minut zabawy