Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA

  blÆst / Wiatr” jest spektaklem, który przede wszystkim koncentruje się na zmysłowym otoczeniu dziecka. Podczas jego trwania dzieci zostaną wprowadzone w opowieść, w której głównym bohaterem będzie wiatr. Każdy jego powiew stanie się inspiracją do stawiania kolejnych ważnych pytań. Podczas wspólnej podróży z aktorami dzieci doświadczą wszystkiego, co wiąże się z jego zmienną naturą: od delikatnego letniego powiewu, aż po gwałtowny sztorm.

  Spektakl teatralny dla dzieci od 2 do 6 lat

  Festiwal SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowany jest przez Art Fraction Foundation, w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha - i Miejskim Teatrem Miniatura w Gdańsku.

  Bilety raz szczegółowe informacje: www.sztukaszukamalucha.pl

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
   


   

 • Teatr Madame Bach - duńska grupa teatralna od wielu lat tworzy spektakle skierowane do dzieci, które koncentrują się na komunikacji z widownią poprzez dźwięk, muzykę, słowo i ruch. Słyną z tego, że z prostych środków przekazu tworzą magiczne teatralne światy.
   

 • Występują: Pernille Bach i Christian Schrøder
  Muzyka instrumentalna: Pernille Bach i Christian Schrøder
  Scenografia: Luise Midtgaard, Sonya Gardner i Pernille Bach
  Muzyka: Jens Toyberg-Frandzen
  Reżyseria: Lisa Becker

  język duński z polskimi tłumaczeniami