Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
 • Wydarzenie w ramach festiwalu SZTUKA SZUKA MALUCHA

  Warsztat dla dzieci z opiekunami, oparty o ruch, rytm, muzykę i zabawę. Wykorzystamy przeciwieństwa i ich wielorakie postrzeganie, aby Mali i Duzi mieli możliwość doświadczenia tego, jak to jest, gdy głośno tupię albo gram, wysoko skaczę lub nisko pełzam? I czy lubię to robić? Jak się czuję, gdy robią to inni? A z czym może kojarzyć się cisza i jakie może znaleźć odzwierciedlenie w tańcu czy działaniu? Powędrujemy wspólnie przez świat najprostszych aktywności ruchowych, tanecznych i manualnych, aby poczuć smak ciszy i hałasu, intensywności i delikatności, zaangażowania i odpoczynku.

  Rytm warsztatu: ok. 20 minut oswajania przestrzeni, ok. 40 minut powitanie i intensywne warsztatowanie, ok. 15 minut przerwy na przekąskę, ok. 15 minut blok wyciszający.

  Warsztaty dla dzieci od 18 miesięcy do 3 lat z opiekunami

  Festiwal SZTUKA SZUKA MALUCHA realizowany jest przez Art Fraction Foundation, w ścisłej współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu - inicjatorem nurtu teatru dla najnajmłodszych w Polsce oraz pomysłodawcą cyklu Sztuka Szuka Malucha - i Miejskim Teatrem Miniatura w Gdańsku.

  Bilety raz szczegółowe informacje: www.sztukaszukamalucha.pl

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego