Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

(fot. www.jenshausmann.eu)
Galeria(fot. www.jenshausmann.eu)
 • z cyklu: Spotkania światów

  Odległe kraje, kontynenty możemy poznać nie tylko poprzez smakowanie ich kuchni, słuchanie muzyki czy naukę języka, ale także poprzez ich architekturę. Architekturę, która jest odpowiedzią na potrzeby i wyobrażenia ich mieszkańców, która jest wizualnym przedstawieniem ich stylu życia. Podczas architektonicznej podróży do Ameryki Południowej skupimy się głównie na budynkach projektu wybitnych architektów modernizmu z tego regionu : Oscara Niemeyer’a i Lucio Costy. Uczestnicy warsztatów zapoznani zostaną z zasadami, którymi kierowali się architekci nurtu modernizmu, następnie stworzą architektoniczne kostiumy inspirowane dziełami architektów z Ameryki Południowej.

  Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) to zawodowa organizacja zrzeszająca architektów oraz osoby związane z architekturą. Założeniem SARP jest dbałość o ład przestrzenny i jakość architektury powstającej wokół nas m.in. poprzez animację wydarzeń kulturalno-oświatowych.

  odbiorcy: dzieci w wieku 6-12 lat

  Na warsztaty obowiązują bezpłatne zapisy: zapisy@malta-festival.pl

  (regulamin)