Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot. Bartosz Maliszewski
Galeriafot. Bartosz Maliszewski
 • z cyklu: Alternatywne codzienności

  Dogodniej to inicjatywa stworzona przez projektantkę Martę Morawską. W ramach projektu Prace domowe w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych ę spotykała się co tydzień z mieszkańcami Warszawy, rozmawiając, wymieniając się doświadczeniami i szukając rozwiązań. Powstał zbiór sposobów i pomysłów na udogodnienie codziennego życia. Na warsztatach na Wolności będziemy szukać nowych rozwiązań dla przestrzeni domowej i publicznej. Na podstawie wymyślonych, zaobserwowanych udogodnień stworzymy instalację pokazującą alternatywne sposoby na codzienność. Instalacja zostanie na placu Wolności do końca festiwalu.

  pomysł i prowadzenie: Marta Morawska

  Na warsztaty obowiązują bezpłatne zapisy: zapisy@malta-festival.pl

  Sprawdź na: dogodniej.pl

  Marta Morawska jest absolwentką Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Instytutu Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowała również w Bezalel Academy of Arts and Design w Jerozolimie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w 137 kilo czy Studio Kompott. Została wyróżniona w międzynarodowym konkursie dla młodych projektantów Make me! 2013 oraz w przeglądzie najlepszych projektów dyplomowych Graduation Projects 2012/2013. Jej projekty pokazywane były m.in. na Łódź Design Festival, DMY w Berlinie, Przemiany Festiwal w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, na Zamku w Cieszynie czy podczas Arena Design w Poznaniu oraz publikowane w 2+3d, Futu Paper.