Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria
 • Podczas pierwszego eksperymentu miejskiego w ramach programu WOLNO DZIECIOM młodzi konstruktorzy zaprojektowali makietę Poznania na 3015 rok. Powstały m.in. tropikalny dąb, pomnik super-bohatera, tunel przenoszący w różne pory roku i latający dom. Tym razem znowu zaprosimy dzieci do stworzenia nowego świata, ale trochę innym sposobem.

  Wszystko wydarza się na placu Wolności, którego część staje się wyspą. Mali eksperymentatorzy, mając do dyspozycji różne materiały, budują tu swoje idealne miejsce na ziemi. Niektóre materiały są jednak poza wyspą, a oni nie mogą jej opuścić. Muszą skontaktować się z przechodniami, by tamci im pomogli. W zamian za pomoc przechodnie mogą mieć wpływ na wygląd wyspy. Jakie przedmioty znajdą się na wyspie? Jakie powstaną reguły życia na wyspie? Wszystko zależy od uczestników.

  Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: zapisy@malta-festival.pl.

  Dołącz do wydarzenia na FB!

 • ELŻBIETA NIEWIADOMSKA

  Studentka grafiki, intuicyjna,a niewyuczona animatorka. Ożywia miasto, prowadzi warsztaty, uwrażliwia i umila życie codzienne. Współtworzy program WOLNO DZIECIOM w ramach Malta Festival Poznań oraz projekt Dzielnico.

  KATARZYNA WĄSOWSKA

  Studentka fotografii, nie do końca absolwentka psychologii. Podróżując od paru lat po podwórkach innych krajów, chciała się zająć wreszcie swoim. Najbardziej na świecie wierzy w wyobraźnię dziecka. Uważa, że sztuką powinny zajmować się tylko dzieci. Współtworzy projekt Dzielnico.