Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Warsztaty dla dzieci / Malta na Międzynarodowy Dzień Teatru 2014 / fot. Agata Schreyner
GaleriaWarsztaty dla dzieci / Malta na Międzynarodowy Dzień Teatru 2014 / fot. Agata Schreyner
 • Zniszczymy miasto, zburzymy to, co niepotrzebne, zapomnimy drogi do domu. Wszystko po to, by zrobić miejsce na NOWE!!! Bo chaos i nieporządek może dać świeże spojrzenie na to, co zastałe i z pozoru nienaruszalne. Podczas warsztatów przeprowadzimy operację na tkance miejskiej. Chociaż wszystko odbędzie się bez krwi, to zapowiada się prawdziwa rewolucja. Oddamy Poznań w ręce dzieci i zobaczymy, co mają do powiedzenia, gdy nareszcie wszystko wolno.

  Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: zapisy@malta-festival.pl.

  Dołącz do wydarzenia na FB!

 • Elżbieta Niewiadomska

  Studentka grafiki, intuicyjna,a niewyuczona animatorka. Ożywia miasto, prowadzi warsztaty, uwrażliwia i umila życie codzienne. Współtworzy program WOLNO DZIECIOM w ramach Malta Festival Poznań oraz projekt Dzielnico.

  Katarzyna Wąsowska

  Studentka fotografii, nie do końca absolwentka psychologii. Podróżując od paru lat po podwórkach innych krajów, chciała się zająć wreszcie swoim. Najbardziej na świecie wierzy w wyobraźnię dziecka. Uważa, że sztuką powinny zajmować się tylko dzieci. Współtworzy projekt Dzielnico.