Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

fot.materiały prasowe
Galeriafot.materiały prasowe
 • z cyklu: Alternatywne codzienności

  Generator Malta oraz Festiwal Ethno Port zapraszają na szczególne wydarzenie zorganizowane dzięki porozumieniu obu inicjatyw - wymianę płyt winylowych i płyt CD z szeroko pojętą muzyką etniczną, 14 czerwca późnym wieczorem na Placu Wolności, a dokładnie w przestrzeni fontanny. Sprawa jest prosta - przynosicie ze sobą płyty, których już nie słuchacie albo Wam się znudziły, albo macie ich za dużo i wymieniacie je na inne - z naszej bazy płyt. Każdy uczestnik wychodzi i wchodzi z taką samą ilością płyt. Jeśli czegoś nie będziecie znać - do Waszej dyspozycji będą stanowiska odsłuchowe, a dokładniej dobre, stare discmany, przy których sprawdzicie, co to za muzyka.

  UWAGI:
  - płyty powinny być w dobrym stanie, nieporysowane i zdatne do odsłuchiwania
  - płytę winylową możesz wymienić na inną winylową lub na CD, jednak zasada ta działa tylko w jedną stronę - CD-ków nie wymieniamy na winyle.

  Kiedy już zaopatrzycie się w muzykę, zapraszamy Was na tańce na etniczny kanał silent disco, przygotowany przez Maltę specjalnie z okazji Ethno Portu, a także na tańce do klubu festiwalowego Dubliner oraz na Dziedziniec Zamkowy.

  Plan:
  21:00-22:00 rejestracja płyt i winyli
  22:00-1:00 wymiana


  Zapraszamy!
  Generator Malta&EthnoPort Poznań