Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

08/06 - 28/06/2015

Galeria
  • z cyklu: Balony z helem

    Wspólnie dokonamy otwarcia nowego portu lotniczego dla Poznania. Przejmiemy kawałek nieba nad Placem Wolności. Będzie okazja, żeby przejść przyspieszony kurs na pilota i poszybować nad pijącymi kawę i jedzącymi ciasta. Nauczymy się składać papierowe samoloty. Wykorzystamy w tym celu specjalnie spreparowany papier. Potem będziemy je puszczać z balkonu Arkadii, biegać na dół, odzyskiwać maszyny, i puszczać znowu. Przefruwamy miło trochę czasu. W sposób szczególny zapraszamy wszystkie małe i duże dzieci. Mile widziani będą także Ci, którzy już zapomnieli jaka to przyjemność.

    Zupagrafika to hiszpańsko-polskie studio grafiki kreatywnej, nieustannie poszukujące najczystszych środków ekspresji. Nadaje formę ideom, komunikując je w sposób prosty i przejrzysty. Martyna I David zaprojektowali m. in. grafikę do projektu Rura, która łączy, która powstała w ramach Urban Design Wilda w Poznaniu.

    pomysł: Maciej Frąckowiak, Zupagrafika
    realizacja: Zupagrafika